28 Ocak 2021

İlk buluşmanızın kötü geçtiğine dair ipuçları

Heyecanla beklediğiniz ilk buluşmada sevgili adayınız bunları yapıyorsa randevunuz berbat geçmiş demektir.<br />
0 0

Bazen büyük beklentilerle gittiğiniz bir buluşma, hiç de düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Karşınızdaki kişinin hareketleri size randevunuzun gidişatının sinyallerini veriyor olabilir. 

İlk buluşmanızda sevgili adayınız bunları yapıyorsa dikkat!

 

Eski sevgilisinden bahsediyorsa

Bunun tek bir anlamı var. Hala onu unutamamış. Eğer eski sevgilisinin ne kadar kötü veya iyi biri olduğundan bahsedip durduysa bu, onunla bir gelecek düşünemeyeceğinizin bir işaretidir.

Erken gitmesi gerekiyorsa

Eğer randevunuzun üzerinden daha 5 dakika geçmesine rağmen ne kadar geç kaldığından bahsedip, erkenden gitmesi gerektiğini söylüyorsa bu iyiye işaret değil. İkide bir saatine veya telefonuna bakıyorsa yanınızda vakit geçirebilmek için ekstra çaba sarf ediyor demektir. 

Sessizlik

Bu ilk buluşmalarda genelde olur. Bazen heyecan ve gerginlikten ama bazen de sizinle daha fazla konuşacak bir şey bulamadığından olabilir. Tatlı ve heyecanlı bir “sessizlik”le, “sana söyleyecek başka bir şeyim yok sessizliği” arasındaki farkı anlamak kolaydır. 

Sık sık telefonunu kontrol ediyorsa

Randevunuz onun sık sık telefonuyla meşgul olması ve başkasıyla konuşmasıyla geçiyorsa sizi bir an önce sepetleyip eve gitmek istiyor demektir. Hatta bu bazen bir arkadaşa kendini arattırıp “Acilen çıkmam gerek, arkadaşımın bana ihtiyacı varmış” gibi bir bahaneyle kaçmasıyla da sonlanabilir. 

Sizinle ilgili hiç soru sormuyorsa

Buluşmanızın tamamını kendinden bahsederek geçirdiyse bunun iyi bir randevu olduğunu söyleyemeyiz. Randevunuzun sonunda en sevdiği grubu, en sevdiği yemeği, filmi, nereli olduğunu, en yakın arkadaşlarını, hayat felsefesini kısacası kendisiyle ilgili her şeyi anlattığı halde sizinle ilgili hiçbir şey merak etmemişse tek derdi yemeğin sonunda hesabı sizin ödeyip ödemeyeceğiniz olabilir. 

Üzerinize bir şey fırlatıp “Senden nefret ediyorum” dediyse

İşte bu sonuncusu, randevunuzun gerçekten kötü gittiğine dair kesin bir örnek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın