21 Ocak 2021

İngilizce Seviye Tespit Sınavı Nasıl Yapılır ?

0 0

İngilizce artık günün her anında, ana dilimiz gibi konuştuğumuz bir dil halini aldı. Hal böyle olunca İngilizce bilmemek nerdeyse ayıp hale geldi. Peki İngilizce eğitimini almış ve dil bilgisine sahip ama konuşamıyorsanız. Bunun için artık yabancı ülkelere tonlarca para döküp dil kurslarına gitmenizde hiç gerek yok. Özellikle de zaten bir dil bilgisine sahipseniz birazdan bahsedeceğimiz konuşarak öğren sistemi tam size göre. Bu sistemde artık, İngilizce eğitim sonucunda biliyorum ama konuşamıyorum demeyeceksiniz. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız. Hem de evinizden çıkmadan büyük paralar harcamadan bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Biz uzman eğitmenlerimiz eşliğinde bir platform oluşturduk ve platformda, online olarak konuşma dersleri uygulamaktayız. Yani direk diyaloğa girerek kendinizi tartarak konuşmanızı geliştiriyorsunuz. Bu işlem kolay işliyor. Yapmanız gereken sitemiz üzerinden başvuruda bulunmak. Eğer merak ediyorsanız da ücretsiz deneme dersimize katılabilirsiniz. Deneme dersinden sonra zaten kayıt olmak isteyeceksiniz. Burada zamanı kendiniz yönetiyorsunuz. Zamanı yönetirken, istediğiniz sürelerde, 10 dakika, 20 dakika ve 30 dakika seçenekleriyle ders alabiliyor ve istediğiniz anlarda derse katılım sağlayabiliyorsunuz. http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-seviye-tespit-sinavi/ adlı sitemiz üzerinden, size verilen kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz. Bilgisayarınızı ve internetinizi kullandığınız her yerde derse katılım sağlayabilirsiniz ve pratik yapabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek, diğer dillere göre kolay olsa da her dil gibi unutulabilmektedir. Bu nedenle de unutulmaması için sürekli pratik yapmak yararınıza olacaktır. Zaten dil seviyenizi ölçecek bir çok özel kurum sizi sözlü mülakatta test etmektedir. Bu sözlü mülakatlarda da başarı sağlamanız için akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanız şarttır. Bizden aldığınız ders hizmeti sayesinde akıcı bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız. Bu akıcı konuşmayla birlikte de kendiniz de bu hizmetten memnuniyet duyacaksınız. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerden eğitim almanın keyfini yaşayacaksınız.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın