26 Ekim 2021

İngiltere’de Yeni Bir Hayata Ne Dersiniz?

0 0
2 min read
0 0

Artık yurt dışında yaşamak ve hatta yurt dışında bir iş kurmak istiyorsanız harekete geçmenizin vakti gelmiş demektir. Yeni bir hayat için rotanızı rahatlıkla İngiltere’ye çevirebilirsiniz. Çünkü Ankara Antlaşması kapsamında çok daha az sayıda prosedürü yerine getirmeniz yeterli olacak. 1963 yılında Avrupa Birliği ile Türkiye arasında imzalanan bu antlaşma ile bir girişimci olarak İngiltere’de iş kurabiliyorsunuz.

Üstelik hem şahıs olarak hem de limited şirket olarak iş kurma şansına sahip olabiliyorsunuz ve bununla birlikte de 5 yıl sonrasında İngiltere vatandaşı olmaya hak kazanabiliyorsunuz. Zira İngiliz vatandaşlığına sadece 5 yıl gibi kısa bir sürede hak kazanabiliyor olmanız son derece önemli bir avantaj ve bu avantajdan faydalanmak için gayet düşük bir sermayeye sahip olmanız da yeterli görülüyor.

Sanıldığı gibi astronomik rakamlar ile ülkede bir girişimcilik örneği sergilemenize hiç gerek yok. Zaten 5 yıl boyunca ticari faaliyetlere devam etmeniz durumunda İngiliz vatandaşlığına başvuru hakkı kazandığınız için faaliyetlerinizi çok daha kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Peki, ne kadar sermaye gerekli? Ankara Antlaşması’ndan faydalanmanız ve İngiltere’de bir girişimcilik örneği sergilemeniz için nasıl bir prosedür uygulamanız gerekiyor?

İşte İngiltere’de Girişimci Olmanın Yolu

Bu noktada sizlere önerimiz danışmanlık hizmetinden faydalanmanız ve tüm detayları harfiyen öğrenmeniz olacak. Bu antlaşma kapsamında yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip eden Yeni Bir Hayat hemen başvurabileceğiniz adreslerden biridir. İnternet sitesine tıklamanız durumunda detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve beraberinde bu anlaşmanın size ne gibi avantajlar sağladığını öğrenebilirsiniz.

Yeni Bir Hayat internet sitesinden de bilgi alabileceğiniz gibi bu firmayı tercih ettiğinizde sizin için bir başvuru dosyası bile hazırlanıyor. Gerekli tüm belgeler de başvuru dosyasına ekleniyor ve İngiliz Elçiliği’ne sunuluyor. Bununla birlikte size en uygun iş kolunun belirlenmesi noktasında da yardımcı olmalarına değinmek gerekiyor. Ülkede hangi iş kollarının sizin için daha uygun olduğunu öğrenerek en doğru tercihleri yapabiliyorsunuz. Hatta işyerinizi hangi bölgede kurabileceğiniz gibi kritik noktalarda bile bilgi alabiliyorsunuz. Hemen şimdi internet sitesine uğrayarak detaylara göz atın!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın