İnstagram’da Paylaşımlarınız Beğenisiz ve Yorumsuz Kalmasın

29 Nisan 2017 Cumartesi, 01:38
İnstagram’da Paylaşımlarınız Beğenisiz ve Yorumsuz Kalmasın

Sosyal medya platformlarından Instagram’ ın 500 milyonu aşkın aktif kullanıcısı olduğunu ve bu sayının gün geçtikçe arttığını söylesem popüler sosyal medya hesapları arasında önemli yer tuttuğunu düşünürüz sanırım. Peki, sizin Instagram hesabınız var mı? Eminim ki vardır. Arkadaş çevremizde Instagram hesabı olmayan neredeyse kalmadı. Gittiğimiz ortamlarda can sıkıntısının kurtarıcısı değil midir, ya da el alışkanlığı bir İnstagram’ a bakıp çıkayım mı diyorsunuz? Geceleri uyumak için girdiğiniz yatağınızda Instagram turu yapmadan rüya alemine dalamıyor musunuz? Popüler değil misiniz yoksa ya da bu popülerlik bana yeter diye mi düşünüyorsunuz. Bugün çekildiğiniz fotoğrafı az kişinin beğendiğini görüp uykularınız kaçtı ama. Instagram hesabınızda takipçi sayınız az mı koyduğunuz fotoğrafları üç beş kişi mi beğeniyor bunun çözümü artık çok kolay. Extlikes.com.tr web sitesi bu hizmeti bize sunuyor. Ve oldukça kolay, uygun fiyat, hızlı sonuç ile siz müşterilerin memnuniyetini düşünen bir web site ve size gerçek takipçiler, instagram Türk beğeni, kaliteli hizmet sunmaktadır.


Nasıl Olur?

Instagram hesabınızı çok seviyorsunuz, sürekli aktif misiniz, çok fotoğraf paylaşıyor az beğeni mi alıyorsunuz. Çözümü çok kolay Extlikes.com.tr web sitesi bu sorunu kökünden hallediyor. Böyle şeylere gerek yok biraz beklerim bana da istek yollayan, fotoğrafımı beğenip yorum yapan olur diye düşünüyorsanız. Hani halk arasında bir tabir vardır ya “çok beklersin” gerçekten böyle olur çok beklersiniz. Bu siteye bir göz atınız. Uygulaması çok kolay yapamam demeyiniz. Önce hangi sosyal medya hesabınıza takipçi eklemek istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Bu site sadece Instagram için değil diğer sosyal medya hesaplarınız içinde hizmet vermektedir. Daha sonra kaç kişi istiyorsanız o aralığı seçip o aralığa göre de fiyat belirliyorsunuz. Uçuk fiyatlar söz konusu değil gayet uygun fiyatlar mevcut daha sonra da arkanıza yaslanıp artan takipçi sayınızı izliyorsunuz. Bu kadar basit bir yolla İnstagram takipçi kitleniz olacaktır. Biz insanlar beğeni severiz kim sevmez ki değil mi ama özellikle bizim toplumumuz bunu çok önemser. Bu site sayesinde artmış olan takipçi sayınız ve beğenileriniz ile alakarak başarılı bir Instagram profilli oluşturmuş olursunuz. Güvenilir bir site olmasından dolayı hiçbir sorun yaşamazsınız.

İşte Sorularınızın Cevapları

Extlikes.com.tr Web sitesini ziyaret etmeye karar verdiniz. Takipçi almaya da karar verdiniz. Aklınıza sorular mı takıldı? Size sitede ayrıntılı bilgilendirme sunulacaktır. Mesela takipçilerim gerçek kişiler mi diye düşünebilirsiniz. Evet, sizi takip eden kişiler gerçek olacaktır. Ayrıca yüklemiş olduğunuz sosyal medya içeriğine yorum ve beğeni bu kişilerden olacaktır. Bu şekilde sadece takipçi değil instagram beğeni satın al işlemini de gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu beğeniler ve kişiler daim olacaktır. Size 1000 kişi yetiyordur belki ama popüler olmak için sitede 10000 – 50000 – 100000 takipçi sunan paketler mevcuttur. Ne kadar çok takipçiniz olursa içeriğiniz hakkında yorum ve beğeni o kadar çok olacaktır. Yani beğeni sayınız sizin sosyal medya popüler sıralamanızı belirliyor olacak. Instagram hesabınızda Fenomen olmak istiyorsanız çok takipçiniz olmalı. 1000 takipçi sizi Fenomen yapmaz. Instagram hesabınızı eğlenceli hale getirmek şimdi sizin elinizde. Hatta Instagram hesabınızda satış yapıyorsanız, firma adına açılan bir hesap ise takipçi sayınızın artması size daha fazla satış imkânı sağlar. Hesabım kapanır, engellenir diye korkmanıza gerek yok. Bu durum Instagram hesabınızı tehlikeye atmıyor, kural ihlali yapılmıyor yani hileli bir durum söz konusu olmuyor. Hileli yöntemler denemeniz durumunda hesabınızın spam almasına kapanmasına neden olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...