İsminiz aşk hayatınızı etkiliyor

Uzmanlara göre kişinin ismi o kişinin karakterini yansıtıyor. İsminizin ilk harfi ise aşk hayatınızın yönünü etkiliyor.

19 Nisan 2015 Pazar, 20:58

A
Romantizmi çok aradığı söylenemez. Daha çok macerayı sever. Hareket lazım size, hareket. Üstelik uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir şey yok. Eşiniz her yönden çekici olmalı. Şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem veriyorsunuz.
B
Duygusallık ve romantizm tam size göre. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için ideal. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bunlardan hoşlanıyorsunuz. Özellikle cinsellik konusunda iradeniz çok kuvvetli. Sevginizi iyi ifade ediyorsunuz.
C – Ç
Sosyallik ve flört tam size göre. Sevgiliniz yandı her an yanınızda olmak zorunda. Tamam, duygulu ve duyarlısınız ama cinsellik de önemli değil mi? Biraz bencilsiniz, ne ayıp, sanki eşiniz, sevgiliniz size tapmak zorunda!
D
İmkânsızı bile elde edersiniz Kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı da fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Size en uygun kelimeler; sadık, kıskanç ve bencil.
E
İş, stres, para, dış etkenler özel hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İlgiyi seviyorsunuz.

İdeal sevgili, ideal romantik. Sevgilinizi el üstünde tutuyorsunuz. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz ama içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Peşinde koştuğunuz ideal sevgiliye çabuk ulaşırsınız.
G
Ayrıntıya çok düşkünsünüz. Biraz özentisiniz. Statüsü sizden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca bir özelliğiniz daha var, erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceğinizi iyi biliyorsunuz. Siz işinizin en iyisini bilirsiniz.
H
Sizi her yönden zenginleştirecek bir partneri ararsınız. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Ama bunu yatırım gözüyle yapmanız iyi değil. İtiraf edin bazen yapıyorsunuz!
I – İ 
Sevilmek tam size göre bir kelime. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın nedeni bu. Güven sizin için çok önemli.
J
Fiziksel enerjiniz süper. İlişkide hiçbir güç sizi durduramaz. Partnerinizin yorulması hariç! Sizin için karşı cinsle ilişki bir meydan okuma. Baştan çıkarma sizin en büyük hedefiniz. İdeal aşka inanıyorsunuz.

Utangaç gibi görünseniz de son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Ama bunu kimseye çaktırmıyorsunuz. Ticari kabiliyetleriniz süper. Bu işin bütün ayrıntılarına hâkimsiniz. Ciddiyet sizin için çok önemli. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret edersiniz.

Aşk eşittir tutku. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için çok değerli. Her alanda başarıyı elde edersiniz.Bu yüzden biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Partneriniz size ayak uydurmak zorunda!
M
Duygusalsınız. Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Cisenl özgürlüğe inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil.Bazı konularda ketumsunuz. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Bazen onu sıkıyorsunuz.

Masum ve çekingensiniz. Bu sadece dış görünüşünüz. Herkesi kolaylıkla aldatabiliyorsunuz. Mükemelliyetçisiniz. Bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız biraz zor oluyor.
O – Ö
Biraz çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen cinselliği ciddi bir iş gibi görüyorsunuz. Bazen bu konuda zor anlar yaşıyorsunuz.

Sizin için sosyal statü çok önemli. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür.Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için çok önemli!

Sizin için en mükemmel insan sizsiniz. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var’ Entelektüel ve zeki. Akil sizin için fiziksel güzellikten daha önemli.
S – Ş 
Konuşmak sizin için çok önemli. Eşiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Çünkü konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan hoşlanmıyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz.Flörtü seviyorsunuz. Sizin için flört cinsellikten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadık insani oluverirsiniz. Size uygun eş bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.
T
Romantik ve aşk insanısınız. Flört için ideal bir tipsiniz. Âşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik durumunda bu durumu düzeltmek için her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var; ayaklarınızın yere sağlam basar ve realistsiniz.
U – Ü 
Âşık olduğunda gerçekçi, aşık olmadan duygusudur. Cinsellik ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç! Bazen aşka âşık bir tip. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.

Özgürlüğünüze düşkün ve maceraperestsiniz. Gizemli insanlar ilginizi çeker, sizi büyüler.Ya yaşça büyük ya da küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz heyecanlı ve tehlikelidir.
Y
Bağımsızlığınıza düşkünsünüz. Biriyle beraberlik yaşamanız zor oluyor. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Açık yürekli ve çekici bir insansınız. Birlikteliğe önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli.
Z
Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, siz bir kurtarıcısınız. Üstelik her zaman da sevgilinizin de süpermenisiniz. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz.Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...