22 Mayıs 2022

İstanbul Bayan Plajları

0 0
3 min read
0 0

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte plaj sezonu da açıldı. Ancak bazı bayanlar gerek aile yapıları nedeniyle gerekse de daha rahat hareket edebilmek amacıyla sadece kadınların gittiği plajları tercih etmektedir. Sarıyer Altınkum Plajı bu yönden kadınların en çok tercih ettiği plajların başında gelmektedir.

Plaj Ücretleri

Plajda sadece güneşlenecek alanlar bulunmuyor. Aynı zamanda plajda, piknik alanı da bulunmakta. Bu da kadınların bu plajı daha fazla tercih etmesine neden oluyor. Kumsalın temizliğine oldukça önem veren firma, ücretler hakkındaki bilgilendirmeyi de kadinlarplajiservisi.com adresinden yapıyor. Fiyatlar ücret değişikliği olduğu zamanlarda güncellenmek ile birlikte plajın fiyatları uzun zamandır aynı durumda seyretmekte. Diğer plajlara göre oldukça uygun bir fiyata hizmet veren Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, bu alandaki çalışmalarını kurulduğu günden bu yana sürekli geliştirerek müşterilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor. Plajın giriş ücreti, masa ve sandalye de dahil olmak üzere sadece elli Türk Lirası. Ayrıca bu fiyatın içerisinde dönüş ücreti de dahil. Sadece kadınların gitmediği, erkeklerin de alındığı bir başka plaj olan karma plajın ücreti ise daha uygun bir fiyata hizmet veriyor.

Plajın Temizliği

Plajın temizliği günlük olarak sürekli yapılıyor. Özellikle kumsallarda insanların çıplak ayakla dolaşabilmesi amacıyla kumsaldaki zararlı olabilecek maddeler sürekli ayıklanarak alınıyor. Ayrıca boğazın en güzel yerinde olan plaj, size muhteşem bir deniz maviliği sunuyor. Su oldukça berrak olduğu için de gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bu suda yüzdürebilirsiniz.

Plajda Çalışanlar

Plaj sadece kadınlara özel olduğu için müşterilerinin rahatlığını ön planda tutmak için sadece kadın çalışanlar çalıştırıyor. Bu sayede kadın müşteriler plajın her yerinde rahatça dolaşabiliyor, gönül rahatlığıyla güneşlenebiliyor. Altınkum Kadınlar plajı haftanın yedi günü hizmet veriyor. Ayrıca sekiz yaşına kadarki erkek çocuklar da plaja getirilebiliyor.

Servis Hizmeti

Altınkum Kadınlar Plajı’nın birçok noktaya servisi bulunuyor. Tamamen bayan hosteslerin hizmet verdiği servislerin noktası ise şöyle: Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Güngören, Vatan Caddesi, Kocamustafapaşa, Yenibosna, Beşiktaş, Kasımpaşa, Beyoğlu, Taksim, Zeytinburnu, Gazi Mahallesi, Sultangazi, Yeşilpınar, Bağcılar, Esenler, Küçükköy, Eyüp, Şirinevler, Fındıkzade. Bunlar dışında da daha birçok noktaya servis hizmeti bulunan firmanın servis noktaları hakkında daha fazla bilgi almak için http://kadinlarplajiservisi.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Ürün ve Hizmetler

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı’nın diğer plajlarda da olduğu gibi en çok önem verdiği konuların başında can güvenliği gelmektedir. Bunun için de plajın belirli noktalarında bayan cankurtaranlar hizmet vermektedir. Plajın bir diğer hizmeti ise günün her saatinde açık olan soyunma kabinleri ve güneşlendikten sonra veya denize girildikten sonra duş alınabilmesi için bulunan duşlardır. Plajda ayrıca ücretli bir kantin de bulunuyor. Mescit, kilitli kabin ve sürekli yapılan müzik yayını da plajın diğer hizmetlerindendir. Plaj hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için kadinlarplajiservisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın