17 Ocak 2022

İstanbul & İzmir Pilates Merkezi

0 0
2 min read
0 0

Pilates, vücudun esnekliğini arttırmak, kasları güçlendirmek ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla Joseph Pilates tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan egzersizler, özel olarak hazırlanan alet ya da minder üzerinde gerçekleştirilir. İzmir pilates merkezi olarak bu konudaki tüm taleplerinizi karşılıyor ve vücut sağlığınızın korunmasını amaçlıyor. Yüksek performans sağlayabileceğiniz pilates merkezinde kişiye özel hareket açılarıyla antrenmanlar yapılmaktadır.  Özel pilates merkezi, sıradan egzersiz programlarının tam aksine sürdürülebilir sistemlerle çalışmayı sürdürmektedir.

Pilates hizmeti alabileceğinizi özel merkezimizde ayrıca personel training ve beslenme uygulamaları da yer almaktadır. Personel trainer, hayalinizdeki fiziki hedeflere ulaşmanızı sağlayan kişidir. Bu kapsamda tamamen kişiye özel olan uygulama konularını antrenör ile beraber başlatabilirsiniz. Ayrıca eğitmen, bedeninize ve size dair olan tüm detaylara uygun hareket sistemlerini oluşturarak çalışmalara dahil edecektir.

İstanbul pilates merkezi olarak atletik performans ve sporcu koçluğunda da ihtiyacınız olan tüm çalışmaları sunuluyor. Bu kapsamda sportif performans, atletik bir uygulamanın yerine getirilmesi amacıyla yapılan çabaların tümüdür. Başarıyı yakalamak için performans gelişimini sağlayacak bilgilere her zaman ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda branşa uygun olarak aktarım gerçekleştiren profesyonel koçlar sayesinde gerekli olan temel verileri oluşturarak sürat, dayanıklılık testi ve hareket testleri gibi protokolleri uygulamaya başlar.

İzmir ve İstanbul merkezli olan pilates salonlarında beslenme programı, sporcu koçluğu, pilates ve duruş bozuklukları ile spor yaralanmaları gibi konularda kapsamlı bir eğitim alabilirsiniz. Detaylar: https://dartraininghouse.com/durus-bozukluklulari-ve-pilates/ Yine bu süreçte yaşam kaliteniz için önem taşıyan uygulamalar sürdürülmeye devam edilmektedir.

Pilatesin Dezavantajı Var mı?

Vücuda pek çok yararı olan pilates ile ilgili yapılan araştırmalarda, dezavantajlar da merak edilmektedir. Öncelikle İstanbul pilates olarak bu uygulamaların herhangi bir yan etkisinin bulunmadığını söyleyebiliriz. Fakat bilinçsiz kişilerce sunulan pilates eğitimleri, omurga sağlığının bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden her zaman planlı ve programlı bir şekilde uzmanlarla ilerleyeceğiniz pilates uygulamaları sayesinde daha dinç bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

More Stories

0 0
4 min read
0 0
5 min read

Bir cevap yazın