İstanbul Kürtaj Fiyatlar

30 Ağustos 2017 Çarşamba, 01:40

Kürtaj ya da halk dilindeki adı ile çocuk aldırma genel anlamda rahmin gebelik olgularından boşaltılması işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek adına birçok klinik gerçek vardır. Kürtaj işleminin nasıl yapıldığı konusunda geçmişten bu güne değin tanımlanmış farklı yöntemler mevcuttur. En sık uygulanan yöntem ise vakum kürtaj yöntemidir. Vakum kürtaj işlemi anestezi ve ultrason yardımıyla günümüzde çok kolay ve bir o kadar da güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Bizde kliniğimiz de istanbul kürtaj yapılan yerler kategorisinde hizmet vermekteyiz. Fakat sadece İstanbul bölgesi değil tüm Türkiye’den gelen hastalarımıza aynı gün içinde işlem yapabilmekteyiz.  Ayrıca sadece kürtaj değil bunun dışında diğer tüm kadın hastalıkları konusunda da hizmet verebilmekteyiz.

Kürtaj kadar önemli bir diğer husus olan bayanlarda idrar kaçırma tedavisi ve kalıcı kızlık zarı dikimi gibi alanlarda da hizmet veren kliniğimizde Lokal ya da sedasyon adı verilen anestezi yöntemleri kullanılmaktadır. Vakum kürtaj yönteminin bu denli yaygın olarak kullanılmasının nedeni komplikasyon oranlarının diğer yöntemlere göre minimize olmasıdır. Güncel istanbul kürtaj fiyatları için bizleri arayarak bilgi talep edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...