17 Mayıs 2022

İstanbul’da Nofilter Butik Açıldı!

0 0
2 min read
0 0

Büyük büyük mağazalar her ne kadar zamanımızın en gözde alışveriş yerleri olsa da eskiye duyulan özlemle birlikte küçük butikler de gittikçe popülerleşiyor.

Şık tasarımlı, sıcacık olan bu küçük mekanlarda alışveriş yapmak da ekstra keyifli anlamlı bir hale geliyor. Özellikle büyük mağazalarda yogunluktan gülümseyemeyen çalışanlar yerine bu butiklerde size kocaman gülümsemesiyle samimi çalışanlar karşılıyor.

İşte bu butiklerden biri olan Nofilter Butik de Ensar Akkuş ile Muhammet ve Dilan Akkuş çiftinin güçlerini birleştirerek başarılı bir girişim hedeflemesi üzerine kuruldu. Her şeyden önce modanın herkes icin ulaşılabilir olmasını hedefleyen nofilterbutik.com, özenle tasarladığı mağazası, Instagram hesabı ve web sitesi üzerinden müşerilerini ağırlıyor.

@Butiknofilter instagra mağazası üzerinden müşterilerine sadece ürün değil, çeşitli hediyeler de yollayan mağaza, özellikle İnstagram’ı aktif kullanan genç kesimi hedefleyen kıyafetleri kombinliyor. Genç insanlarla çalışmayı hedefleyen Nofilter Butik’de yaşları 20-25 arasında olan 5 kişi çalışıyor ve her biri aileden olarak görülüyor.

2018 Şubat ayında Bayrampaşa’da küçük bir mağaza olarak açılan Nofilter Butik, başarılı bir ilk yılı tamamladığını söyleyerek ilk yılı %70 büyüme ile kapattığına vurgu yapıyor.

Herkes İçin Ulaşılabilir Moda!

Tüm Türkiye icin uygun fiyatlı kadın giyim ürünleri satmayı hedefleyen Butik Nofilter, modanın herkes icin ulaşılabilir olması sloganıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle rengarenk ve kaliteli sweatshirtler ile hedef kitlesine ulaşmayı başaran Nofilter Butik, uygun fiyatlı triko kazaklar, indirimli salopetler ve ucuz fiyatlı ama kaliteli tişört modelleri ile Türkiye’de herkese uygun kadın giyim modelleri sunmayı hedefliyor.

Uygun Fiyatlı Şık Kıyafetler Arayan Herkes Nofilter Butik’e Geliyor!

Kurucular, İnstagram hesaplarını takip eden müşterilerinin Ankara’dan, İzmir’den Konya’dan ve Türkiye’nin birçok ilinden İstanbul’u ziyaret ettiklerinde mutlaka Nofilter Mağaza ziyareti de yaptıklarını belirtiyor. Böyle geri dönüşlerin kendilerini çok Mutlu ettiklerini ekleyerek, müşterilerle sıcak bağlar kurduklarını, kimseyi mağdur etmediklerini ve şimdiye kadar hep olumlu geri bildirim aldıklarını belirtiyorlar.

Peki Sadece Kadın Kıyafetleri mi Satılıyor?

Nofilter Butik’in genel eğilimi kadın kitle olsa da unisex ürünleri ile aslında erkekleri de hedefliyor. Kurucuları, erkek müşterilerden gelen talep ve isteğin de yoğun olduğunu belirterek ikinci bir Nofilter Butik’in erkek kullanıcılar için açılacağı sinyalini veriyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın