19 Mayıs 2022

İşte dünyanın en ince telefonu: Vivo X5 Max

0 0
1 min read
Dünya'nın en ince akıllı telefonu Vivo X5 Max, bugün itibariyle Hindistan'da satışa sunuldu.<br />
0 0

Akıllı telefonlarda sürekli bir özellik rekabet konusu oluyor. Son dönemde iyice kızışan ince akıllı telefon rekabetinde, son galip Vivo olmuştu.

Uzun zaman önce 5.75 mm incelik ile Dünya’nın en ince telefonunu duyurmuş olan Vivo’yu, geçen süre zarfında Gionee’nin iki modeli ve son olarak Oppo’nun R5 adlı modeli geçmişti.

Oppo R5’in duyurulmasının ardından, uzun bir zaman geçmeden, Vivo tekrar bir atılım yaptı ve Dünya’nın en ince yeni akıllı telefonunu duyurdu.

4.75 mm incelik ile bugüne kadar duyurulan en ince telefon olan Vixo X5 Max, ince kasasının altında güçlü teknik özelliklerde saklıyordu.

5,5 inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 1 Ghz ve 1,5 Ghz hızlarında 8 (4+4) çekirdekli Qualcomm Snapdragon 615 yonga seti, Adreno 405 grafik işlemci, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama gibi özellikler
ile dikkat çeken Vivo X5 Max, bugün itibariyle Hindistan’da satışa sunuldu.

Geçtiğimiz günlerderde satışa sunulan rakibi Oppo R5’in 499 dolar fiyatına oranla biraz daha yüksek fiyatlı olan Vivo X5 Max, 525 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Önümüzdeki haftalarda Çin’de de satışa sunulması beklenen Vivo X5 Max, güçlü özellikleri ve ince tasarımına kıyasla, başarılı bir fiyata sahip.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın