İzmir Düğün Fotoğrafçısı

29 Aralık 2017 Cuma, 16:00

İnsan yaşamında en önemli adımlardan biri olan evlilik, artık sadece nikah ve düğünle sınırlı kalmıyor. Birbirinden güzel ve romantik düğün ve balayı fotoğrafları ile çiftler evlendikleri günü o resimlere bakarak adeta tekrar-tekrar yaşıyor. Bu eşsiz düğün ve balayı fotoğrafları için düğün öncesinden başlayan düğün fotoğrafçısı araştırmaları ise epey yorucu olabiliyor. İzmir’de dış mekan düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenler için her bütçeye uygun düğün fotoğraf paketleri ile tüm çiftleri hayallerindeki düğün fotoğraflarına kavuşturan İzmirli düğün fotoğrafçısı Hasan Vardar, İzmir’in en gözde mekanlarında gerçekleştirdiği eşsiz düğün fotoğrafları ile adını duyurmuş ödüllü bir dış mekan fotoğrafçısı olarak adından söz ettiriyor. Kendisine ister web sitesinden isterseniz de instagram hesabından ulaşabilir, sizler de hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını ödüllü İzmirli düğün fotoğrafçısı Hasan Vardar’a çektirebilirsiniz. Dilerseniz İzmir’de düğün fotoğrafı çektirmiş İlknur ve Ali çiftimizin ağzından Hasan Vardar’ı dinleyelim.

Artık bizim de hayallerin ötesinde düğün fotoğraflarımız var

 

Düğün telaşı kadar düğün fotoğrafçısı bulma telaşı da bizi çok yormuştu. İzmir düğün fotoğrafçısı için birkaç fotoğrafçıyla görüştük ama bir türlü içimize sinmemişti. Haksız da değildik. Ömrümüzde bir kez yaşayacağımız o mutlu anları en güzel şekilde fotoğraflara yansıtacak işinin ehli bir düğün fotoğrafçısı istiyorduk. Bizi yönlendirmeli, hatta düğün fotoğraf mekanı seçiminde tarzımızı görür görmez anlayıp bize yardımcı olmalıydı. Bir arkadaşımızın son anda bizi araması ve Hasan Vardar’ı tavsiye etmesi sonucu hemen Hasan Vardar’ın çalışmalarına bir göz attık. Daha önce çektiği fotoğraflar inanılmaz güzeldi. İşte aradığımız düğün fotoğrafçısı bu dedik ve hemen iletişime geçtik.

Bizi o kadar sıcak bir şekilde karşıladı ki daha ilk dakikalardan itibaren dost olduk diyebilirim. Eşim ve ben açıkçası o romantik pozları nasıl vereceğiz, üçüncü bir kişinin yanında nasıl o enerjiyi yansıtacağız diye endişeleniyorduk. Ama boşuna endişelenmişiz. Görüştüğümüz diğer düğün fotoğrafçılarının kullandığı ekipmanlar, çalışma şekilleri ve bize yaklaşımı bizi pek tatmin etmemişti. Tamamen ticari bir yaklaşım aslında hiç de hoş değil. Sonuçta karşılarındaki insanların en özel ve en mutlu günleri söz konusu. Oysa Hasan Vardar hiç öyle bir düğün fotoğrafçısı değildi. Biz eğlenip gülerken en az o da bizim kadar eğlendi ve mutluluğumuza ortak oldu. En güzel pozları verebilmemiz için sürekli bizi yönlendirdi ve dur durak bilmeyen enerjisi ile onlarca fotoğrafımızı çekti. Hayatımda hiç bu kadar eğlenmemiştim. Çekimler boyunca eşim ve ben hem güldük, hem eğlendik hem de en romantik pozları verdik. Tabi Hasan Vardar ve o samimi çalışma tarzı sayesinde.

 

Çekim sonrası fotoğraflara baktığımızda inanamadık. Öyle güzel pozlar yakalamıştı ki adeta mutluluktan havalara uçtuk. Her biri birbirinden anlamlı ve romantikti. Albüm için fotoğraflar arasında seçim yapmakta zorlandık. Bizim düğün albümümüz de mükemmel olmuştu. Bu çalışmaları görünce emeğinin karşılığını fazlası ile hak ettiğini gördük. İnanın hayatımızda bir kez yaşayacağımız o güzel günü muhteşem düğün fotoğrafları ile ebedi kılmak için her şeye değerdi. Teşekkürler Hasan Bey.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...