20 Ocak 2021

Jelena Karleusa: Konserlerime 50 bin kişi geliyor

Beşiktaşlı Tosiç'in eşi Jelena Karleusa, verdiği konserlere mekan yeterli olduğunda 50 bin kişinin geldiğini söyledi.<br />
0 0

Dusko Tosiç’in eşi Jelena Karleusa; Tosiç, Türkiye ve kendi hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu. Jelena, verdiği konserlere katılımın her zaman çok olduğunu belirterek, konser mekanının büyük olması durumunda 50 bin kişiye konser verdiğini söyledi. Hürriyet’e konuşan Jelena, Tosiç’in çok kıskanç olduğunu da sözlerine ekledi.

Jelena Karleusa’nın röportajından bir kısım’

Konserlerinize kaç kişi geliyor?

Konser mekânının büyüklüğüne bağlı olarak 10 bin ile 50 bin kişi arasında değişiyor. Küçük bir mekânda konser veriyorsam en az 2000 kişi geliyor.

“Tosiç çok kıskanç”

Tosiç, sizin kadar güzel ve seksi bir kadını kıskanmıyor mu?

Abartmıyorum, kendisi bu dünyadaki en kıskanç adamdır. Kıskanması hoşuma gidiyor, çünkü bu duygu 10 yıl geçtikten sonra bile erkeğimin kadınına âşık olmasını sağlıyor.

“Türkiye aşığıyım”

Türkiye hakkında neler düşünüyorsunuz?

Türkiye’ye aşığım. Bence ben önceki hayatımda Türk’tüm ve kuvvetle muhtemel Hürrem’dim. Kültürünüz, tarihiniz ve düşünce tarzınız hakkında çok şey biliyorum. Yemeğinizi, müziğinizi ve tarihinizi seviyorum ve Avrupa’daki en kuvvetli ulus olduğunuzu düşünüyorum.

“İstanbul harikalar diyarı gibi”

Geçen sene eşiniz bir Ankara takımında oynuyordu. Ankara ve İstanbul’u kıyaslar mısınız?

Ankara da güzel bir şehir ama İstanbul Harikalar Diyarı gibi… Ve ben kendime Alice gibi hissediyorum.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın