16 Mayıs 2022

Kadın Çanta Modelleri

0 0
1 min read
0 0

Kadın çanta modelleri, sadece eşya taşımak için değil tarzınızı tamamlayan ve dışarı yansıtan aksesuarlardır. Eğer iş yaşamınız hareketliyse taşınması kolay ve daha işlevsel çantalara, bir akşam yemeğine davetliyseniz giyiminize göre bir çantayla kombininizi tamamlamalısınız. Kıyafetinize renk katmak isterseniz daha farklı modellerde çapraz askılı çantaları, az eşyam çok işim var diyenlerdenseniz küçük bel çantalarını tercih edebilirsiniz.

Kadınların Stil Aynaları: Çantalar

Kol çantaları iş hayatında konfor arayanlar için olmazsa olmaz parçalarıdır. Farklı fiyatlarda bulunan çanta modelleri arasından, beklentilerinizi karşılayacak ve kendi tarzınıza hitap eden bir seçim yapabilmeniz mümkündür.

Çapraz askılı çantayı eğlenmeye ayırdığınız zamanlarda kombininiz tamamlamak için kullanabilirsiniz. Bel çantası ise az eşyası olan kişilerin imdadına koşuyor. Kadın çanta fiyatları, seçeceğiniz modele göre farklılık gösterecektir.

El çantası ise kullanım alanı en geniş çantalardan birisi olarak karşınıza çıkıyor.Fiyatları ise, çantanın modeline ve boyutlarına göre şekilleniyor.

Kadın sırt çantaları ise hem şıklığına hem konforuna düşkün olanlar için tasarlanmış.

Diğer çanta modelleri:

  • Anne-bebek çantaları

  • Portföy çantalar

  • Gece (abiye) çantası

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın