15 Haziran 2021

Kadınlar erkekleri nasıl sinirlendiriyor

İşte erkeklerin kadınlara katlanamadığı durumlar;<br />
0 0

* TV’de maç seyrederken sürekli ekranın önünden geçip duruyor. Çileden çıkıyorum.
* Beni gereksiz yere uyandırıyor. Çok sinirleniyorum.
* Benim kazaklarımı, gömlek ve tşörtlerimi giyinmeye bayılıyor. Hatta boxerımı bile giyiniyor. Kıyafetlerimiz  ortak oldu.
* Herşeyi programlı olarak yapıyor. Yapmak zorunda mı? Akışına bırak gitsin işte.
* Tam bir titizlik hastası, bari ben evde yokken temizlese evi.
* Sürekli alışveriş yapıyor. Dolabımızın dörte üçü ona ait yine de alışveişe doymuyor.
* Saçlarıyla çok uğraşıyor. Ne var sanki saçında, yıpranacak sonra iyice başımın etini yiyecek.
* Beni kötü babalık ile suçluyor. Çocukla çok vakit geçirmek anneye has birşeydir.
* Takma kirpikten nefret ediyorum. Öcü gibi oluyor.
* Pembe dizileri kaçırmıyor. Pembe sizileri izlemekte ne anlıyor ne faydası var ki, sonra da benden ordaki karakterler gibi olmamı istiyor. Onlar  oyun gerçek değil ki.
* Adet döneminde çekilmez oluyor. Hormonal olduğunu biliyorum ama, yine de katlanmak zor. Birşey söylemeye gelmiyor.
* Arkadaşları ve ailesiyle telefonda çok uzun süre konuşuyor.  Bütün günün raporunu veriyor.
* Annesine ve arkadaşlarına herşeyi anlatıyor. Ayıp değil mi,  anlatılır mı?
* Evden çıkması bir saati buluyor. Olacak iş mi?
1. Seksi silah olarak kullanmak. Kadınlar ilişkilerindeki kavga sırasında kendi üstünlüklerini göstermek yerine erkeklere en zayıf noktalarından saldırmayı tercih ediyorlar; seks. 2. Durmaksızın konuşmak. Çoğu kadın konuşmayı çok sever ve eğer onlara bir fırsat verirseniz durmazlar. Erkeklerin bundan nefret etmesinin sebebi ise kadınların söylediklerine önem vermediklerinden değil ancak herşeyin saniyelik detaylarını öğrenmek istemediklerinden. 3. Yorgunluktan bayılana kadar alışveriş yapmak. Pek çok kadın için söz konusu alışverişe geldiğinde 24 saat onlar için yeterli olmaz. Bir kadın herhangi bir vitrinin önünde yemeyi, içmeyi ya da herhangi bir sorumluluğunu düşünmeden saatlerini geçirebilir. 4. Gereğinden fazla duygusal olmaları. Kadınlar herşeyle ilgili ağlayabilirler. Bir film sahnesi ya da kesilen bir saç parçasına. Bu durumda bir erkeğin ise yapabileeği tek şey vardır; kadının omzunda ağlamasına izin vermek. 5. Erkeklerin kişisel alnlarını işgal etmek. Kadınlar, erkeklerin bütün boş vakitlerini kendileri ile geçirmelerini isterler. 6. Şifreli konuşmak. Eski bir soru olan “şu anda ne düşünüyorsun?” aslında kadınların erkeklerin gerçek duygularını öğrenmek için kullandıkları şifreli bir sorudur. 7. Herşey için erkeklere ihtiyaç duymaları. Kadınlar erkeklerine sarılmak için, tutmak için ya da kendilerine ne kadar özel olduklarını söylemeleri için yani her daim erkeklere ihtiyaç duyarlar. 8. Kıskançmış gibi yapmak. Bazen bir erkeğin ağzından çıkan bir kadın ismi kendi hayatlarının sonu anlamına gelebilir. 9. Diğer kadınları eleştirmek. Erkekler neden bir kadının başka bir kadına küçük bir kompliman bile yapamadığını anlamazlar. 10. Dürüstmüş gibi davranmak. Çoğu kadın kendini çok dürüst bir insn olarak sunmaya bayılır. Ancak herkesin çok dürüst olduğu bir dünyada yalanın ne işi var!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın