17 Ocak 2022

Kadınların En Beğendiği 5 Yüzük Tasarımı

0 0
2 min read
0 0

Kadınların parmağındaki her yüzüğün bir anlamı olduğunu biliyoruz. Belki sevdiği birinden aldığı bir hediye olarak belki de kendini şımartmak için tercih ettiği bir yüzük olabilmektedir. Gelin size son yıllarda kadınların en beğendiği 5 yüzük tasarımını gösterelim.

1.  Rosalinda Elmas Montür Tektaş

 

Rosalinda’yı herkes bir pembe dizi karakteri olarak bilse de bu yüzük tektaş kategorisinin çok daha ötesinde cazibeli ve estetik görünüme sahip bir yüzük modeli olarak görülebiliyor. Birçok kadının gördüğünde “keşke benim olsa” diyeceği gümüş yüzük rosalinda tektaş fotoğrafta da gördüğünüz üzere taşının ihtişamı ve parlaklığı şahane bir görünüm katmış. Rosegold renk kaplaması alışılmışın dışında bir tektaş yüzük seven bayanların son yıllarda tercih ettiği bir model olabilir.

2.  Mega Kral Tacı Beştaş

 

Mega ismiyle ürküten ama aslında muhteşem bir görünüme sahip bu beştaş nişan yüzüğüyle birlikte tercih edilebilir. Beştaş modelleri özel davetlerde ya da günlük hayatta severek kullanılabilecek bir yüzük türü olabilir. Eğer bana tektaş yetmiyor diyorsanız 5 görkemli ve ışıl ışıl taşı bu yüzük modelinde bulabilirsiniz.

 

3. Duble Tamtur Yüzük

Tamtur yüzük modelleri son birkaç yıldır revaçta olduğunu gözlemliyoruz. Ancak bu ürün “vay anasını sayın seyirciler” dedirtmenin ötesinde duble ve sıralı olması da çok dikkat çekiyor. Eğer gerçekten tamtur yüzük seven biriyseniz rodyum kaplama olan bu türdeki yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Ne tektaş ne beştaş bana tamtur bol taşlı bir yüzük lazım ve parıltıya doymak istiyorum diyen kadınlar genellikle bu ürünü severek tercih ediyor.

 

4. Sonsuzluk Tria Yüzük

Bu ürünü beylerin hanımlara hediye edeceği en anlamlı yüzüklerden birisi olacağı düşüncesindeyiz. Aşklarının sonsuz olmasını anlamlandıran Sonsuzluk simgesini içeren tria yüzük hem taşlarının görkemli parıltısına sahip hem de benzersiz bir tasarıma sahip.

 

5. Elmas Montür Tasarım Yüzük

Muazzam bir elmas işçiliğine sahip olan bu yüzük doğal elmas kesim zirkon taşlar kullanılarak üretilmiş. Özellikle rosegold rengi son yıllarda trend olması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Her zamanki klasik yüzük tarzlarından sıkıldıysanız eğer bu yüzük modelini denemenizi öneririz.

 

Son olarak bu ürünleri ve buna benzer tüm gümüş yüzük ürünlerini uygun fiyatlarla https://www.miavento.com adresinden satın alabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın