22 Mayıs 2022

Kalabalıklardan Ayrılmak İsteyenlerin Yeni Trendi: Moon Boot Modelleri

0 0
3 min read
0 0

1969 yılında Giancarlo Zanatta’nın, Apollo 11’in Ay’a olan yolculuğunu ve ayak basış anını izlemesi üzerine tasarladığı Moon Boot modelleri, tüm dünyada büyük bir yankı oluşturdu. Giancarlo Zanatta, astronotların botlarının şekil ve teknolojisinden esinlenerek eskiz çizdikten sonra orijinal Moon Boot modellerini tasarlayarak piyasaya sundu. Moda dünyasında yeni bir renk, eğlence, tarz ve yaratıcılık dalgası yaratan bu girişim hızla yayıldı.

 

Bu botlar, ince kauçuk dış taban ve renkli naylon kumaşlarla kaplanmış gözenekli kauçuk orta taban ve poliüretan köpükler kullanılarak tasarlandı ve çok fazla taklidinin olmasına rağmen hiçbir firma aynı derecede bir kaliteye ve tasarım harikalığına hala ulaşabilmiş değil.

 

Yaratıcı enerjiyi spor ruhuyla birleştiren ve en yeni öncü trendler arasında dikkatleri üstüne çeken sayılı markalar arasında yerini alan Moon Boot, çağdaş, şık ve serin bir estetiğe sahip ve her kentteki kış için uygun koleksiyonların yer aldığı modeller içeriyor. Şunu da belirtmek gerekir ki Moon Boot’lar sadece dağda, bayırda değil günlük hayatın içinde de özgürce kullanabileceğiniz model çeşitliliğini bizlere sunuyor.

 

80’lerde büyük bir moda trendi haline gelen bu botlar, popülerliğini hiç kaybetmeden bir şekilde kendine yer bulsa da şimdilerde hiç olmadığı kadar rağbet gören bot seçenekleri arasında yer alıyor. 2011 yılından bu yana, yılda yaklaşık 700.000 adet Moon Boot üretiliyor.

 

Kar, Boran, Fırtına… Moon Boot İle Endişelerinizden Kurtulun!

 

Kış sezonu dediğiniz kar, soğuk, fırtına ve çoğunlukla yağmur demek. Bu baskın detaylar karşısında hazırlıksız yakalananlardan olmadığınız kesin. En azından kış soğuğu tamamen bastırmadan önce tüm eksikleri tamamlamak şart. Soğuk havalarda bu kadar üşürken tarzınızdan ödün verecek değilsiniz herhalde. Kalabalıkların içinde fark edilmek istiyorsanız kombinlerinize Moon Boot stilini ekledikten sonra başka bir şeye ihtiyacınız kalmayacağı kesin. Üstelik ayaklarınızı soğuklardan koruyup rahat ve sıcacık adımlar atmanızı sağlayan Moon Boot seçenekleri ile kendinden emin güçlü adımlara da hazır olabilirsiniz.

 

Dondurucu Soğukta Bile Şık Olabilmek Hiç Zor Değil!

İlk baktığınızda görünümü size biraz kaba gelebilir. Ama bu görünüm iddialı stilinden kaynaklanıyor. Zaten ayağınıza giyer giymez hissedeceğinizi rahatlık ve konforu görünce bir daha ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

 

Renk renk ve çeşit çeşit Moon Boot modelleri geniş ürün çeşitliliği ve avantajlı seçenekleriyle birlikte Exxe Selection farkıyla sizlere sunuluyor. Bu sayede dondurucu soğuklara savaş açmaya hazır olabilir, şıklığınızı gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın