26 Ekim 2021

Kaşlarınızla Bakışınızı Anlamlandırın

0 0
2 min read
0 0

Kaşlarımız, bakışımızı en iyi şekilde ifade eder. Burnumuzdan, gözlerimizden alınan oranlarla uygulama yapılmalıdır. Uzman estetisyen, ziyaretçileriyle ön görüşme yaparak kaşlarının durumunu anlar. Sonrasında yüzlerindeki bu ifadenin zenginleşmesi için çalışmalara başlar. Farklı aşamalarla gerçekleşen microblading işleminin sonucunu kısa sürede alacaksınız. Uygulama sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar hızlı bir şekilde iyileşecek ve kaşlarınızın yüzünüzü farklı kılmasına yardım edecektir.

Yanlış İşlemlerin Sonucu Kaş Silme

Kaş silme işleminin en doğal ve kalıcı sonuca ulaşması için çalışmalar yapan güzellik uzmanı, müşterilerine daha önce uygulanan ve kötü sonuçlar doğuran kaş dövmelerinin silinmesini sağlıyor. Deri altına inen boyalar, gerçekte olması gerekenden farklı noktada kaş varmış gibi gösterebiliyor. Bu da insanların görünüşünün tamamen değişmesine neden olabiliyor.

Güzellik merkezi aracılığıyla, gözlerinizin ve bakışlarınızın çok daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Özel teknikler ve çalışmalar aracılığıyla, derinizin altındaki kötü görüntüyü sağlayan boyalar kusturuluyor. Böylece kendi yüzünüze en uygun olan kaş stiline geçebiliyorsunuz.

Yüzünüze Uygun Kaş Uygulaması

Microblading kaş uzmanlığı alanında hizmet veren uzman estetisyen, ziyaretçilerinin yüz şekillerini inceliyor, onlara en uygun bakışı sağlayacak kaş yerleştirme işlemini gerçekleştiriyor. Herkesin kendisine özel bir kaş tasarımı olduğunun bilincinde olan işletmede, yüzünüzdeki farklı organlarınızdan referans alınarak uygulama yapılıyor. Böylece gözleriniz ortaya çıkıyor, bakışlarınız anlamlanıyor. Gözlerin ve yüzün en belirgin destekleyicisi olan kaşlarınızı, uzman ellerde yeniden yüceltebileceksiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın