19 Mayıs 2022

Kazdağları Eteklerinde Kaz Dağları Otelleri Tatil Fırsatı

0 0
2 min read
0 0

Kaz Dağları, Balıkesir ile Çanakkale arasında uzanmış bir masiftir. Burada başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz çok özel bitki türleri ve doğa güzellikleri vardır. Tarihten beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapışı da bu yüzdendir. Hatta hala anlatılagelen efsaneler de bu medeniyetlerden beridir.

Kaz Dağları Güzellikleri ve Hikayeleri

Bu harika yeri eşsiz yapan nedir peki? Bunun açıklaması çok çok uzundur. Ancak gelip görmeniz gerekir. Biz kısaca sayacak olursak, dağ deniz dere şelale gibi bir arada bulunamayacak sular… Daha önce görmediğiniz yalnız kaz dağlarına özgü endemik bitki türleri… Kaplıca suları, havası, ormanı eşsiz güzelliktedir.

Kaz Dağı Göknarı

Kıyıda kızılçam ile başlayıp yalnız Kaz Dağı’na özgü göknarı ağacına devam eden ağaç türleri; kayın Karaçam gibi pek çok şekilde çeşitlenmektedir. Bu kadar farklı doğada hayvan çeşitleri de çok fazla olacaktır; yabani kredi, ayı, tilki… Şelalenin eşsiz manzarasına bakakalırken, akan derelere avucunuzu daldırmadan edemeyeceksiniz.

Bungalov Evlerde Tatil Keyfi

Konaklama imkanları da çok çeşitli olan bu yer; butik otel Bungalow evler gibi çeşitli Kazdağları konaklama alternatifleri sunuyor. Özellikle aile tatili için Bungalov evler en kullanışlı seçenek. Bu evler doğanın içinde harika konumlandırılmış 16 metrekarelik butik evler. Hizmet konusunda sorun yaşamadan tatilin keyfi Bungalov evlerde çıkar.

Keyifli bir kahvaltıdan sonra çocuğunuzla bir doğa yürüyüşü yaparak harika anılar katabilirsiniz hayatınıza. Siz doğanın eşsiz güzelliğini deneyimlerken işinin profesyoneli Otel çalışanları rahatınız için son sürat çalışıyor olacaklar.

Butik oteller size doğa yürüyüşü termal spa restoran ve Yürüyüş mesafesinde denize gitme imkanı sunuyor. Hem dağ hem deniz bulunması zor bir fırsat. Değerlendirmek için de oteller sizin için tüm imkanları sunacaktır.

Kaz Dağları tatil için bundan sonra başka hiçbir yeri istemeyeceğiniz her türlü güzelliği bünyesinde barındırıyor. Yapmanız gereken yerinizi ayırtıp günün gelmesini beklemek sadece. Mutlu tatil için Kazdağılarını keşfedin…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın