17 Ocak 2022

Kerem Bürsin’den evlilik açıklaması

0 0
1 min read
Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında açıklamalar yaptı.<br />
0 0

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti birlikte rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Sarıkaya ile Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu.

“Hikaye bizden çıktı”

Serenay Sarıkaya, kendilerine yöneltilen “Birlikte bir projede yer alacak mısınız” sorusuna,”Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak” derken, Kerem Bürsin de “Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak” diye konuştu.

“Çağatay’ı rakip görmüyorum”

Kerem Bürsin, “Çağatay Ulusoy’u kendinize rakip görüyor musunuz” yönündeki soruya “Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte. Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun” dedi.

“Evlilik ciddi birşey”

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarınının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği. Bürsin evlilikle ilgili sorulara, “Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz” diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın