27 Ocak 2022

Kimdir.tv sitesi

0 0
2 min read
0 0

Ekran karşısında otururken, bir dergi okurken ya da bir gazete sayfasında gözünüzün takıldığı kişiler ve kimdir dediğiniz muhakkak olmuştur. O andan itibaren aklınıza takılır durur; “hangi dizide oynuyordu, ismi neydi ?,hangi programda görmüştüm daha önce…?“ gibi sorularla boğuşur durursunuz. Artık bu durumlarda yaşanan kafa karışıklıklarına, kafanızda dönüp duran sorulara aldırmadan kimdir sitesine girip aklınıza takılan ünlünün kim olduğunu arama butonunda arayın!

 

Evet kimdir.tv sayesinde artık tek yapmanız gereken sitemizde yer alan arama butonundan merak ettiğiniz kişinin adını yazmak ve biyografi okumak. Kimdir.tv artık yeni oyuncuların, dizi karakterlerinin, yazarların, siyasetçilerin, bir programda denk geldiğiniz araştırmacının ya da bir jüri üyesinin kim olduğunu, aslen nereli olduğunu, yaşını, eğitimini, boyunu, göz rengini ve daha birçok merak ettiğiniz sorunun cevabını bulabilirsiniz. Sitemizde sayfayı biraz aşağıya indirip, arama yaptığınız kişi ile alakalı diğer kişileri de rahatlıkla bulabilir, fotoğraf albümlerine bakabilirsiniz.

Kimdir.tv sitesi geniş kapsamlı kategorileriyle ekranların ünlü isimlerinden, sporculara, siyasetçilere kadar geniş bir kişi yelpazesi sunuyor.  Sitenin kişiler kategorisine girerek alfebemizden istediğiniz kişinin gerçekten kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

kimdirtv

Ayrıca kimdir.tv’de kendi biyografinizin yayınlanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın