5 Mart 2021

Kına Organizasyonu

0 0

Türkiyede kına geceleri anne evinden kopmadan önce gelin adayının, kız arkadaşları, yakın akrabalarıyla bir araya gelerek eğlendiği genellikle düğünden bir önce yapılan davetlerdir. Kına organizasyonu firmalarından yardım alıyorsanız o gece size sadece eğlenmek kalır, kına gecesinde bir destek almıyor her şeyi tek tek kendiniz planlıyorsanız işiniz biraz daha güçtür ve yorulmanız kaçınılmazdır. Kına geceleri için salon geleneksel temalarda hazırlanır, son yıllarda kına davetinin verildiği salona kına tahtı getiriliyor. Gelin tüm geceyi gönlünce oynayıp eğlenerek geçireceği için yorulduğu anlarda kına tahtına oturarak dinlenir.

içerik1

Kına gecesinin yapılacağı salon uçuşan tüller ile değişik mumlar ve balonlarla süslenerek renklendirilir, masalarda kullanılan çiçek ve mumlar salonun havasını tamamen değiştirecektir. Kına organizasyonu için bir teme belirlemeli ve salon düzeni ile ilgili renk seçimi yapmalısınız. Siz tercihinizi yaptıktan sonra her şey çok kolay şekillenir, tüm masa süslemeleri, dağıtılacak hediyeler ve ikramlar öznele hazırlanır. Gelinin kıyafetinden, dinlenilecek müziklere kadar her hazırlığı organizasyon firmanız sizin için yürütür. Geleneksel kına kaftanını giyen gelin kına tahtına oturtulur, en güzel müzikler eşliğinde konuklar gelinin etrafında dönerek şarkı söylerler aile büyüklerinden bir tarafından kına gelinin avucuna yakılır.

 

içerik2

 

Kına gecenizde misafirlerin en güzel şekilde ağırlanması ve en güzel şekilde eğlenmek için bu işin ehli olan firmamız yetkililerinden destek almak sizin için en doğrusu olacak. Kına gecesi organizasyon fiyatları taleplerinize göre farklılık gösterir, kına davetini nerede verdiğiniz, dağıtılan hediyeler, ikramların zenginliği fiyatları etkileyecek faktörlerdir. Hayatınızın en güzel gecelerinde size kendiniz bir sultan gibi kıymetli hissettirecek hiç sorun yaşamadan eğlenmenizi sağlayacak olan firmamız elemanları gecenin en son dakikasına kadar tüm isteklerinizi yerine getireceklerdir, şahane anılar biriktireceğiniz bir gece yaşayacaksınız.

show time kına organizasyon bütçenize uygun kına gecesi paketleri ile sizlerin en güzel günlerinde sizleri yanlız bırakmıyor ve sizlere özel hazırlamış olduğu kına gecesi paketleriyle muhteşem kına gecelerine imza atıyor sektördeki on iki yıllık tecrubesi ve bu zamana kadar 5000 nin üzerinde kına gecesi organizasyonu düzenleyerek sektördeki birincilik zirvesini tamamlamıştır .

içerik4

 

 

içerik

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın