Kına Organizasyonunda Bir İlk

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 10:49

Kına Organizasyonunda Yapılan Yenilikler

Türkiye’de kına gecesi organizasyonunda son yıllarda harika çalışmalar yapılmaktadır. Davetlilerin karşılanması, lokum ikramı, gelin karşılama, geline farklı ritüeller sunarak hoş bir ambiyans içerisinde koreografi hazırlamak gibi pek çok alanda hizmet sunulmaktadır. Gelinlerin mutlu ve keyifli olmaları için tüm hizmetler sağlanıyor. Mutlu gelinler ve unutulmaz günler vaat eden mekânlar açılmaktadır.

Hayalinizdeki Kına Gecesi Gerçek Olsun

Her genç kızın en büyük hayalidir beyaz gelinlik giymek. Beyaz gelinlikler içerisinde hayalini kurduğu salon ya da kır düğününde kuğu gibi süzülmek. En mutlu anında her şeyin düzgün ve keyifli olmasını ister gelin ve damat adayı. Düğün kadar önemli olan bir diğer gece de kına gecesidir. Kına gecesi tıpkı düğün gibi gelin ve damat adayı için önemlidir. Hatta kına gecesi çok daha sıcak ve içten bir ortamda geçeceği için daha da önemlidir. Hayalinizdeki kına gecesine kavuşmak artık çok kolay.

Türkiye’ de bu anlamda pek çok çalışmalar yapılmaktadır son yıllarda. Artık kına gecesini ne şekilde tasarlayacağız? Kimleri çağıracağız? Davetiyeleri nasıl dağıtacağız? Kına gecesi için gerekli olan el gülü, bindallı, kına tepsisi, mum, hediyelik kına, çerez sepeti, kına ayakkabısı gibi kına ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bu anlamda çalışma yapan firmalar var. Deneyimli ekipler hayalinizi gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor ve sorularınızı yanıtlıyor. Size işin keyif kısmı kalıyor. Sizin yerinize onlar yoruluyor, organize ediyor ve her şeyi ayağınıza getiriyor.

Düğün Öncesi Yapılan Kına Gecelerinde Eğlence Boyutu Değişti

Son yıllarda kına geceleri için sağlanan hizmetlere göz atacak olursak, standart ve ekstra hizmetler olmak üzere iki ana başlık altında toplanmaktadır. Peki, nedir bu paketler? İçeriği nedir?

Kadın Kına Ekibi İle Kına Gecesinde Geceye Doymayacaksınız

Son yıllarda yapılan kına gecesi organizasyonlarında harika işlere imzalar atılıyor. Kına gecesine bayan kına ekibi getiriliyor. Kadın kına ekibi tüm gece boyunca kına organizasyonunda yer alıyor. Ekibin giyeceği kostümler sizler tarafından belirleniyor. Ne tür giyim istiyorsanız onu giyiyorlar. Bindallı olabilir, modern tarz olabilir, tüm ekip aynı kostümü giyebilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalıyor. Kadın kına ekibi ne tür müzikler isterseniz o yönde müziklerin detayı ile ilgileniyor. Yöresel dans, davul ve tef ile dans sunumu yapıyorlar. Kına gecesi kadın ekip sayesinde bir sanata dönüşüyor. Geceye gelen hanımlar kadın ekip ile çok daha rahat hareket ediyor.

Siz de bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız, www.kina.com.tr adresine girerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...