22 Mayıs 2022

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

0 0
2 min read
0 0

Gaziantep kızlık zarı dikimi işlemlerine geçmeden önce sizlere bu konuda ön bilgi vererek bu tür bir ameliyatın nasıl yapılacağını neden yapıldığını ve kısaca yapılış şekilleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Yapmış olduğumuz kızlık zarı dikimi işlemleri genellikle ilişki sonrası yırtılmadan dolayı onarımı yapılsa da aslında her kızlık zarı bir erkekle ilişkiye girince yırtılmıştır bilinci tekdüze bir şekilde akılda kalmaması gerekir .çünkü kızlık zarı bazen hiç olmayabileceği gibi bazen de zayıf yapıda olduğu için geçirilen bir rahatsızlık sonucu vücudun kaybedebileceği dokulardan olabilmektedir. Bu gibi durumların başında spor yaparken zorlanan vajina bölgesinde hasarların meydana gelmesi esnasında kızlık zarı hasar görebildiği tıbbi alanda da kabul edilen bir olgudur. Bu aşamada erkeklerin asıl bilinçlendirilmesi daha mantıklı olmaktadır.

Gaziantep kızlık zarı dikimi işlemlerimizde sıklıkla karşılaştığımız bu tür kazalardan birisi olan spor konusu kızlık zarı onarımlarımızda hastamızın tercihine göre geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi ile onarımı gerçekleşmektedir. Bu aşamada eğer bize gelen hasta pozisyonunda kabul ettiğimiz bayan bir veya iki günlük bir süre içinde evlenecekse veya ilişki yaşayacaksa geçici kızlık zarı dikimi bu süre içinde geçerli bir yöntem olmaktadır. Çünkü vajina iç çeperinde kızlık zarı oluşturmak için dikiş işlemi gerçekleştirilerek kanama oluşumu bu zaman içinde yetecek bir görsellikte kanamanın oluşumunu sağlayacaktır.

 

339610-259470-kizlikzari-banner

Gaziantep kızlık zarı dikimi muayenehanemizde yapılabildiği gibi hastalarımızın tercihine göre tam donanımlı bir sağlık kuruluşunda da yapılabilen bir ameliyat yöntemi olarak bu konudaki deneyimlerimiz ve uzman kadromuz sizlere en hijyenik ortamlarda en sterilize tıbbi aletlerle kızlık zarı dikimi işlemini en kısa sürede gerçekleştirerek işlem bitiminde gerekli periyodik muayenenizi ve pansumanlarınızı takip etme şartı ile normal faaliyetlerinize devam edebilmektesiniz. Bir haftalık bir süreç içinde de hiçbir ağrınız kalmamaktadır.
Daha fazla bilgi için;  http://www.sezginsonmez.com/sayfa.php?sayfa=gaziantep-kizlik-zari-dikimi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın