19 Mayıs 2022

Klasik Alyanslar Hala İlgi Görüyor!

0 0
2 min read
0 0

Alyans modellerine her geçen yıl yenileri eklense de  bazı tasarımların popülerliğini hiçbir zaman kaybetmediğini söyleyebiliriz. Bu tasarımlar arasında en çok ön plana çıkan ise klasik gümüş alyans modelleri oluyor. Her ne kadar günümüzde artık parlak taşlarla süslenen, işlemelerle göz alıcı bir görünüm kazandırılan tasarımlar klasik modellere güçlü bir rakip olsa da tercihini klasikten yana yapan çiftlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla!

Üstelik bu tasarımlar gümüşün göz alıcı güzelliği ile buluştuğunda ortaya çok daha estetik bir şıklık çıkıyor. Dolayısıyla klasik gümüş alyans modelleri yakın gelecekte de popülerliğini korumaya devam edecek gibi görünüyor. Klasik dendiğinde aklınıza sadece düz ve sade tasarımlar gelmesin. Küçük süslemeler ve detaylarla muazzam bir görünüm kazandırılmış olan onlarca farklı model de bu kategoride değerlendiriliyor. Dolayısıyla çiftleri sınırlı sayıda seçenek beklemiyor.

Klasik Gümüş Alyans Modelleri 2019

Özellikle yeni sezonda sözlenmek, nişanlanmak ya da evlenmek isteyen çiftleri çok daha fazla sayıda model seçeneğinin beklediğini belirtebiliriz. Öncelikle çiftlerin parlak ve mat görünüm arasında bir seçim yapması gerekiyor. Çünkü yenilenen klasik gümüş alyans modelleri hem parlak hem de mat bir görünüm sunabiliyor. Bununla birlikte işleme detayı tasarımcıların yeni koleksiyonlarında sıklıkla kullanıldı.

Dolayısıyla yüzük modellerini daha da klasik bir form kazandıran işlemelerin de seçenekler arasında yer aldığını belirtebiliriz.  İşlemeli bir alyans tercihi yapmak isteyenler bu detayın yoğun şekilde kullanıldığı modellere de yönelebilir. 2019 için tasarlanan alyans  modellerine göz attığınızda rose  renginin yüzüklerin kenar hakkında ya da orta bölümünde kullanıldığı hareketli modeller de karşınıza çıkacak. Eğer gümüş rengi ile altın rengi arasında bir karar veremiyorsanız gönül rahatlığı ile tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Farklı zevklere hitap edebilecek ve gümüş materyalden hazırlanan alyans modellerini bir arada incelemek isterseniz rotanızı hemen internete çevirin. Kuyumcular arasında mekik dokumak yerine eylulalyans.com adresine tıkladığınızda çok daha zengin bir model seçeneği yelpazesi ile karşılaşabilirsiniz. Üstelik bu sitede fiyatlar gayet makul olduğundan her bütçeye hitap edebiliyor. Söz, nişan ve evlilik için farklı kalınlıklarda dizayn edilen model seçeneklerine siz de hemen göz atabilirsiniz.

Bu içerik eylül alyans sponsorluğunda üretilmiştir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın