Koltuk Altı Lazer Epilasyon

06 Ağustos 2015 Perşembe, 14:18

koltuk altı lazer epilasyon nasıl yapılır

Koltuk altı kılları kadınların estetik anlamda rahatsız oldukları bir bölgedir. En çok lazer epilasyon uygulanan bölgelerdendir.
Koltuk altı kılları genellikle kalın ve serttir. Kıl yerleşimi de lazer epilasyon için uygundur. Ortalama 6 seansta çok başarılı sonuçlar elde edilir.
Lazer ışını bu bölgede endişe edecek bir problem yaratmaz. Sadece siyah pigment tarafından tutulduğundan yani selektif fototermoliz prensibi ile çalıştığından uygulama açısından diğer bölgelerden pek farkı yoktur.estelite.com
Aşırı kıl, terleme ile beraber hijyenik rahatsızlık yaratmaktadır. Bazı kimselerde kıl dönmesi apseleşme ve enfeksiyona sebep olabilmektedir.
Lazer epilasyon uygulaması bölgedeki kılları ortadan kaldırdığından bu tip kıl dönmesi gibi problemler için de en iyi çözüm seçeneğidir.
Lazer epilasyonun en başarılı olduğu bölgelerden biri koltuk altıdır. Pratik ve hızlıdır. En fazla 5 dakikada 2 koltuk altı birden lazer ile taranabilir.
İşlem öncesi doktor sizi muayene etmeli. Kıl yapınızı ve cilt tipinizi değerlendirmeli. Eğer lazer epilasyona uygun olduğunuza karar verirse size uygun yöntemi seçmeli.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...