16 Mayıs 2022

Koltuk Takımı Nasıl Seçilir?

0 0
2 min read
0 0

Koltuk takımı, salon ve oturma odalarının en gözde parçası olarak dikkat çeker. Odanın tasarımını baştan sona değiştiren ve tarzı tek başına oluşturan koltuk takımları için seçim yapılırken bir takım etkenler göz önüne alınmalı.

 

1- Salonun ya da oturma odasının tarzı.

 

Odanın tarzı ile uyumlu bir koltuk takımı seçmek bu aşamanın ilk adımını oluşturur. Hatta odayı yeni dekore ediyorsanız eğer koltuk takımınıza uygun bir dekorasyon tarzını evinizin her yeri için uygulayabilirsiniz. Modern, klasik ya da avangard tarza uygun koltuk takımları arasından size en uygun olanı seçmekle işe başlayabilirsiniz.

 

2- Salon ya da oturma odasının büyüklüğü.

 

Koltuk takımının büyüklüğü ile takımınızı koymak istediğiniz alanın uyumlu olması gerekir. Hatta odanın ölçülerine uygun olan koltuk takımlarını seçebilirsiniz.

 

3- Renk uyumu.

 

Koltuk takımınızın renkleri duvar renkleri ile uyumlu olmalı. Birbirleriyle uyumlu olacak renkleri hem duvar hem de koltuk rengi için tercih edebilirsiniz.

 

4- Koltuk sayısı.

 

Koltuk takımı modelleri; 2’li, 3’lü, l koltuklu gibi seçeneklerden oluşabilir. Zevk ve tercihlerinize en uygun koltuk takımını seçebilir ve hayalinizdeki ev dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.

 

Koltuk takımlarını seçerken onlarca tarz, renk ve büyüklük gibi farklılıklar görebilirsiniz. Bu farklılıkları en aza indirmek ve seçim sürecini rahatlıkla geçirmek için Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo özelliği ile koltuk takımı modelleri ve diğer tüm ürünlerini sizlere ulaştıran vivense, ayrıca yine Türkiye’nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom’larıyla da yanınızda. Hayalinizdeki koltuk takımını bulmak ve hayalinizdeki evi dekore etmek artık çok kolay.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın