19 Mayıs 2022

Kozmetiği Kazanca Çevirin

0 0
2 min read
0 0

Bu ayda Oriflame Katalog 2018 fırsatlarıyla sizleri yepyeni ürünler ve pek çok fırsat bekliyor. Oriflame dünyasından gelen kaliteli ürünler sizleri daha sağlıklı, daha güzel yapmaya geliyor. Her ay yeni bir katalog ile tatlı bir heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. İster kendiniz kullanmak için, ister satmak için olsun her Oriflame katalog yeni bir heyecan demektir.

Oriflame Katalog 2018 Fırsatlarını sitemizden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Her ay yayınlanan kataloglar ile daha güzel, sağlıklı ve zengin olabilirsiniz. Nasıl mı? Çünkü oriflame sadece ürün satan bir firma değildir. Aynı zamanda müşterilerini tavsiye ile satan ve tavsiye edenleri ödüllendiren bir iş modeline sahiptir. Bu iş modeli sayesinde ister kullan, ister hem kullan hem sat, ister sadece sat, ya da satacak ekipleri oluşturup yönetmekle para kazanabilirsin. Oriflame üyelik şartları çok basit. Şartları sağlıyorsan hemen üye ol. Kendi işinin patronu olmak bu kadar kolay. Üstelik çalışma şartlarını, saatlerini sen belirleyebilirsin.

Peki oriflame üyelik için ne gerekir?                                                                            

Oriflame üyelik için şartları sağlayıp üye olmak gerekir. Bunun için bir form yardımıyla üye olmak mümkün. Ama form size biraz karışık gelebilir. Bunun için çok daha sade bir form hazırladık ve bu form üzerinden bilgilerinizi gönderdiğinizde danışmanımız sizi telefonla arayarak kaydınızı tamamlayacak. Bu sayede sorunsuz bir şekilde üyelik işlemi tamamlanmış olacak. Ve bu sayede sizde artık oriflame üyesi olacak ve oriflame fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın yepyeni bir yaşama merhaba demek için sadece istemek yeterli üstelik siz nasıl nerede isterseniz çalışarak kozmetiği gelire çevirin. Hadi daha ne duruyorsunuz üyelik formunu doldurun ve yeni hayatınıza başlayın.

Oriflame fırsatlarında başka neler var?

Oriflame hem ürün satışlarından kar elde edebilirsiniz. Hem de sizin üye yaptığınız kişilerin siparişlerinden ve onların üyelerinden gelen siparişlerden zincirleme bir pay alırsınız. Belli bir aşamadan sonra bu gelir gittikçe artmaya devam eder. Oriflame Kariyer yazısında belirtilen şekilde ilerleyebilirsiniz. Sadece bununla da kalmıyor ve sizi yurtdışı seyahatlere gönderiyor. Hep görmek istediğiniz yerleri bedava görmenizi sağlıyor. Ayrıca “Araba sizin, ruhsat sizin” kampanyasıyla ücretsiz son model lüks bir araba almaya ne dersiniz. Evet bütün bunlar oriflame katalog ile mümkün. Sen yeter ki iste.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın