17 Ocak 2022

Küpe Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

0 0
2 min read
0 0

Kadınların yüz güzelliklerini ortaya çıkarmak ve şıklıklarını tamamlamak için en sık tercih ettikleri takı küpeler oluyor. Özellikle gümüş küpe her kadın için vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. İş hayatında,  gündelik hayatta ya da sosyal yaşantısında küpelere mutlaka yer veren kadınlar seçimlerini de dikkatli bir şekilde yapmalı! Peki, bu aksesuarları seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Öncelikle yüz şeklinize uygun olan gümüş küpe modellerine yönelmeniz lazım. Eğer yüzünüz uzun ve ince ise sallantılı küpe modelleri size uygun değil demektir. Bunun yerine halka şeklinde dizayn edilen ya da benzer geometrik şekillerde olan küpelere yönelmeniz gerekir. Uzun ve sallantılı küpeler yüzünüzün daha uzun görünmesine neden olabilir.

Basık bir yüze sahip olanlar ise aksine sallantılı küpe çeşitlerini tercih etmeli. Bu sayede yüzünüzün estetik açıdan daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca gümüş küpe modellerinde hangi tasarımların trend olduğunu da takip etmeniz gerekir.  Hem yüz şeklinize hem de modaya uygun olan tasarımları tercih etmeye özen gösterin. Eğer yanaklarınız çok dolgunsa geniş küpe modellerine öncelik verebilirsiniz.

Modaya Uygun Küpe Modellerini Seçin!

Çok küçük ebatlarda olan gümüş küpe modelleri geniş yüzlü kadınlar için pek ideal bir tercih olmayabilir. Aynı zamanda çok küçük yüze sahip olan kadınlar da daha güzel bir görünüm için küçük ebatlarda olan küpelere yönelebilir. Artık bu tasarımlarda renk kullanımının çok daha fazla arttığını belirtebiliriz. Bu nedenle renkli ve parlak taşlarla süslenen modellere ağırlık vermelisiniz.

Yüzünüze en yakın duran aksesuarlar küpeler olduğu için renkli olan gümüş küpe modelleri daha canlı ve daha dinamik  görünmenize yardımcı olabilir. Bu tasarımlar kıyafetleriniz ile aksesuarlarınız arasında bir uyum yakalamanızı da kolaylaştırıyor. Dolayısıyla her kadının dolabında mutlaka renkli küpeler bulunmalı!

Stil sahibi kadınlar gümüş küpe modelleri arasından seçim yapmak için indigotaki.com  adresini tercih ediyor. Çünkü bu sitede sadece modaya ve trendlere uygun olan tasarımlar satışa sunuluyor. Haliyle hangi modeli seçerseniz seçin modern bir tasarım tercihinde bulunduğunuzdan emin olabiliyorsunuz. Ayrıca fiyatların da gayet makul olduğundan söz etmek gerekir. Hemen tıklayarak fiyatlara göz atabilirsiniz!

Kaynak: İndigo Takı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın