Kurtlar Vadisi Pusu 240. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Polat sahaya iniyor, heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Necati Şaşmaz yeni bölümde ve sahnelerde daha çok görünüyor ve iyileştiğinin sinyallerini veriyor. İşte 240. yeni bölüm fragmanı ve dizi özeti (Video – izle). Kurtlar Vadisi Pusu 240. bölümüyle, 18 Aralık perşembe gecesi Kanal ‘de.

17 Aralık 2014 Çarşamba, 10:08

“Bütün bu coğrafyadaki sömürülen halklarla birlikte hanedanların tahtlarını yerle bir edeceğiz. Sokaklardan holdinglere kadar her alana hâkim olacağız. Milyonumuz hanedanları yok etmek. Vizyonumuz yeni bir hanedan kurmak.” İşte Polat Alemdar’ın bu sözleriyle başlıyor Kurtlar Vadisi Pusu’nun 2 haftadır merakla beklenen 240. bölümü. Polat Alemdar ve ekip arkadaşları bundan böyle kendilerine seçtikleri misyonu ve vizyonu uygulamak için düğmeye basıyor. Dünya ve Türkiye üzerinde kurulu hanedanlıkları tahtlarından edecek olan Polat Alemdar, en büyük şirketlerden sokaklardaki her alana kadar  her yere hakim olmayı kafasına koyuyor.

Geçtiğimiz sezonlarda da zaman zaman yeni bölümleri yayınlanmayan Kurtlar Vadisi’nde dizinin izleyicilerine hayal kırıklıkları yaşatmıştı.

KURTLAR VADİSİ 240. BÖLÜM FRAGMANI – 18 ARALIK PERŞEMBE

KURTLAR VADİSİ PUSU OYUNCULARI
Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Gaye Gürsel. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yönetmen sandalyesinde Doğan Ümit Karaca oturuyor.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...