17 Ocak 2022

Lazerle Ben aldırma Ankara

0 0
2 min read
0 0

Lazerle Ben aldırma Ankara başta olmak üzere birçok özel klinik ve hastanede yapılmakta olup, DrDerm ailesi olarak bizlerin de uzun yıllardan beri hizmet verdiği alanların arasında yer almaktadır. DrDerm uzun yıllardan beri Ankara merkezli şubesinde hizmet vermenin yan sıra şimdilerde de İstanbul’da yeni bir şubesini açmaya hazırlanmaktadır. Açılacak olan yeni yerimizde siz değerli hastalarımıza medikal estetik alanında birbirinden özel hizmetler sunacak ve yeni kampanyalarımız ile sizlere harikalar sunacağız.

Lazerle ben aldırma işlemi de bahsettiğimiz bu medikal estetik uygulamaları arasında yer almakta olan aslında oldukça önemli işlemlerden biridir. Vücudumuzun birçok farklı yerlerinde meydana gelebilen ya da kimi zaman doğuştan olabilen benlerin aldırılması bazen görsel olarak gerekebilse de bazı durumlarda cilt kanserine kadar gidebilecek önemli seviyelerde de olabilmektedir. Bu nedenle vücudumuzda fark ettiğimiz her beni mutlaka uzman bir cilt hekimine göstermeli ve gerekli muayeneleri yaptırarak eğer gerekli ise mutlaka aldırmalıyız. Aksi halde biraz önce de söze ettiğimiz gibi bazı benler zaman içerisinde cilt kanserine dönüşebilmekte ve sağlığımızı tehdit edebilmektedir. Benlerin aldırılmasında tercih edilebilecek birden farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında son dönemlerde de oldukça tercih edilen lazer uygulamaları gelmektedir. Bunun yanı sıra benler yakılarak ya da tıraşlanarak da alınabilmektedir. Ancak lazerle ben aldırma Ankara kliniğimizde ilk ve en acısız ve ağrısız yöntemlerden biri olarak her zaman ilk tercihtir.

Sizler de vücudunuzda bulunan ve herhangi bir zararı olmayan sadece estetik amaçlı görüntüsünden rahatsız olduğunuz benlerinizi aldırmak ve hekimlerimiz tarafından muayene olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay! Öncelikle www.drderm.com.tr internet adresimizi ziyaret ederek burada dilediğiniz konu hakkında genel bilgileri edinebilir ve bizlere aklınızda herhangi bir soru olmadan gelebilirsiniz. Daha sonrasında ise yine internet sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevularınızı istediğiniz gün ve saat aralığında müsaitlik durumuna göre kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Unutmayın DrDerm ailesi sizlerin sağlığı ve güzelliği için her zaman yanınızda!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın