16 Mayıs 2022

Lohusa Pijama Takımları

0 0
5 min read
0 0

Büyük beden giyimde sevilen modellerin, aranan rahatlığın ve konforun sunumu kolay kolay bulunamamaktadır. Birçok yer gezmenize rağmen isteğe uygun kıyafet bulmak oldukça zordur. Çünkü oldukça sınırlı tutulan büyük beden giyim modelleri her zevke ve tipe genel olarak uyum sağlamaz. Bulunan güzel modeller de mutlaka her bütçeye uyum sağlamamaktadır. Bu durumun benzerine lohusa giyimde de rastlamaktayız.

Hayatlarının en güzel ve unutulmaz deneyimi olan, yeterince yorucu ve bir o kadar da heyecanlı geçen bir gebelik dönemi sonunda bebeğini kucağına alan anne adaylarında lohusalık bunalımı olabilmektedir. Bunun nedenleri arasında geçirdikleri yorucu sürecin ve bu süreçte vücutlarında olan değişimlerin etkisi büyüktür. Bir de buna alınan kilolar sonucu güzel görünememe ve kıyafetlerin üzerine yakışmadığı düşüncesi eklenince stres bir kat daha artmaktadır.

Bu dönemde genel olarak evlerinden çıkmaları pek uygun olmayan anne adayları 40 gün kadar bir süre toparlanma dönemine girerler. Bu süreçte de evde rahat giysilere ihtiyaç duyarlar. Genellikle günlük kullanıma uygun rahat ve şık pijama takımlarının tercih edildiği bu dönemde Büyük Beden Lohusa Pijama takımları büyük önem arz etmektedir. Biz de bu süreçte yanınızda olabilmek adına en güzel koleksiyonları siz değerli annelerimiz için hazırladık. Her vücut tipine ve bedene uygun, birbirinden çeşitli modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Lohusa Pijama Takımları

Hayatınızın en hassas dönemlerinden biri olan lohusalık döneminizde sizi anladığımızı göstermek adına kendimizi sizin yerinize koyarak bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonumuzda yeni annelerimizin rahatlığını ve konforunu ön plana aldık. Öncelikle kumaşımızın kalitesini ve kesimlerimizde aradığınız özellikleri esas alarak modellerimizi şıklaştırdık ve hem rahatlığın hem de şıklığın tadını en hassas döneminizde bile çıkarabilin istedik.

Lohusa Büyük Beden annelerimiz için de hazırladığımız özel koleksiyon ile kumaşın özelliği sayesinde hem fazla kilolar gizlenebilmekte hem de üst düzey rahatlık ve konfor, büyük beden lohusa pijama takımlarında sizi beklemektedir.

Lohusa Pijama Takımı Tercihleri

Genel olarak günlük kullanıma uygun modeller, süt verebilmek için ön parçada aranan düğmeli yaka ve kumaşta aranan rahat hareket edebilmeye uygun esneklik ve rahatlık bütün anne adaylarımızın ortak tercihleri arasındadır. Büyük beden lohusa annelerimizin de bu şekilde tasnif ettiği büyük beden lohusa pijama takımı özelliklerinin yanında bir de dökümlü ve vücut şekline uygun, kolları kasmayan ve rahat hareket kalitesi sunan modellerdir. Beklentilerinize uygun en güzel hizmeti vermek için sizin görüşlerinize önem veriyor ve sizi mağazamıza bekliyoruz.

5’li Lohusa Pijama Takımı

Lohusalık döneminde kullanılan tüm ürünlerin hem sağlık açısından zararsız olması hem de kullanışlı olması çok önemlidir. Lohusa döneminde annenin rahat edebilmesi için kullanacağı her şeye dikkate edilmesi gerekmektedir. Bu noktada özellikle kullanılacak olan pijama ya da gecelik takımlarının da önemli bir yeri bulunmaktadır. lohusa pijama takımı hamilelik döneminde kadınlar tarafından lohusalık dönemi için en çok tercih ettikleri parçalardır.

Bu dönemde kullanılacak olan pijama takımı, sabahlık ve geceliklerin bir set halinde tercih edilmesi şık görünüm için de oldukça önemlidir. Lohusa pijama takımlarının içerisinde sabahlık, gecelik, pijama takımı ve saç bandı bulunuyor. Bu parçaların tamamında bir uyum olduğu için kadınların lohusa döneminde bile oldukça şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

5’li Lohusa Pijama Takımı Modelleri

Her tarzda kadının bu dönem için kullanacağı takım seçimleri farklı olmaktadır. Spor giyinmeyi sevenler için daha spor modeller, süsü ve detayları sevenler için ise daha şık modeller bulunmaktadır. Lohusa pijama takımı seçimi yaparken sizlerin tarzına uygun olacak şekilde oldukça çeşitli bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Bu setler içerisinde renk olarak da desen olarak da farklı kumaşlara sahip takımları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda model olarak ise dantelliler, işlemeliler, parlak saten görünümlüler gibi birçok farklı seçenek ile karşınıza çıkmaktadır. Lohusa pijama takımı içerisinde bulunan sabahlık, gecelik, pijama takımı saç bandı aynı tarzda ve bütünlükte yer almaktadır.

Lohusa Pijama Takımı Fiyatları

Bir set halinde bulunan bu beşli setler tekli alımlara göre çok daha uygun fiyatlar ile sizlerle buluşmaktadır. Her parçası lohusalık döneminde fazlaca kullanılacağı için set halinde almanız sizler için avantaj sağlayacaktır. Lohusa pijama takımlarının fiyatları markasına, kumaşına, modeline ve set içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Oldukça geniş fiyat aralığına sahip olan lohusa pijama takımı modelleri arasından seçim yaparken fiyat konusunda detaylı araştırma yapmanızda fayda vardır. Fiyat araştırması yaparken takımlarda bulunan marka, kumaş ve model kriterlerini detaylı olarak incelemeniz de oldukça önemlidir. Detaylarına göre fiyat konusunda avantaj sağlayacak olan takımlarda karar kılmanız hem maddi olarak sizleri artıya geçirir hem de kullanış açısından da konfor sağlar.

https://www.lohusacarsisi.com/ ß lohusa pijama hakkında bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın