17 Ocak 2022

Markalardan.com Güvenli Mi?

0 0
2 min read
0 0

İnternet alışverişinin yaygınlaşmasıyla beraber güvenlik ve gizlilik sorunları da boy gösterdi. Bir ürünü gözle görmeden almak hala birçok insanın aklında soru işareti oluşturmakta ve hala birçok insan internet alışverişine yanaşmamakta. Ürünler orijinal mi, orijinalse defolu mu, defolu olmadığını nereden bilebilirim, kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli mi, kandırılmadığımı nereden bilebilirim. Gibi birçok soru akıllarda uzayıp gitmekte. Üstelik sahte ürün satan veya tamamen düzmece siteler kurup insanların kredi kartlarını yağmalayan birçok sahtekâr var sanal ortamda. Peki, internet alışverişinin nimetlerinden faydalanmak isteyen ama güvenlik ve gizlilik konusunda çekinceleri olan insanlar ne yapmalı? Size bu konuda uzman yaklaşık olarak 5 yıldır E-ticaret alanında müşterilerine hizmet sunan markalardan.com isimli kurumsal online alışveriş sitesini tavsiye edebiliriz. Peki size tavsiye ettiğimiz alışveriş sitesi markalardan güvenli mi?

Markalardan.com kurumsal online alışveriş sitesi size %100 güvenli alışveriş sunuyor, nasıl mı? Öncelikle 3D Secure kullanıyorlar, yani siparişiniz sırasında cep telefonunuza gelen onay kodunu sipariş sayfasına yazıyorsunuz. Telefondan gelen kod olmadan alışveriş tamamlanmıyor. 3D Secure sayesinde sizden başkası sizin kartınızı kullanarak alışveriş yapamıyor. Telefon sizde olduğu sürece, yani bir başkasına vermediğiniz sürece gelen kodu sizden başkası göremiyor ve sizin adınıza alışveriş yapamıyor. Kodu girdikten sonra site bilgileri bankaya yönlendiriyor ve bu sırada sanal mağaza güvenliğiniz açısından devre dışı kalıyor. Siz de herhangi bir risk taşımayan alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. Peki, kredi kartı bilgilerinin saklanmadığını nereden bilelim? Derseniz eğer markalardan.com un buna da bir cevabı var. Hiçbir bilgiyi saklamıyorlar ya da üçüncü kişilere aktarmıyorlar. Nasıl mı anlıyoruz?

Markalardan.com’un kişisel bilgilerinizi koruma altına alan 128Bit Go- Trust sertifikası bulunmakta. Bu sertifika sitenin kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi saklamadığının bir belgesidir. Ayrıca yaptığınız satış sözleşmesi sizin haklarınızı güvence altına almakta. Tüketici haklarını sonuna kadar koruyan satış sözleşmesi sayesinde, beğenmediğiniz bir ürünü iptal edebilir ya da 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Markalardan sitesinden ödemelerinizi kredi kartı aracılığıyla yapabilirsiniz. 3D Secure aracılığı ile ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün elinize en kısa sürede ulaşacak. Ürün elinize ulaştıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı beğenmezseniz 30 gün içinde iade edebilir ve paranızı eksiksiz bir şekilde geri alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın