26 Ekim 2021

Marmaris Mavi Tur

0 0
3 min read
0 0

Tatil anlayışına çok özel bir renk katan Marmaris Mavi Tur, Ege Denizinin eşsiz mavi koylarında yüzen otelinizde konaklama imkanı sunar. Kalabalık otellerden bunalan misafirlerin deniz üstünde huzur bulduğu bir tatil seçeneğidir.

Marmaris Mavi Tur Rotaları

Mavi Turun bir çok alternatifi vardır. Rotaları ve içeriği istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Rotalar genellikle Bodrum çıkışlı Mavi Tur, Marmaris çıkışlı mavi tur, Göcek çıkışlı mavi tur ve Fethiye çıkışlı mavi tur olarak ayrılmaktadır. Hangi mavi tur seçeneğini seçerseniz seçin hepsinde huzuru bulursunuz. Genellikle 7 günlük turlar şeklinde hizmet vermektedirler. Her gün farklı bir koyda geceleme yapmak elbette herkesin hoşuna gidecektir. Sadece deniz üstünde olmayacaksınız. bazen limanlarda durup şehir molası da verebileceksiniz. Programda sadece koylarda konaklamak yok. Her gün farklı ve tarihi öneme sahip değişik koyları ziyaret edebilirsiniz. Örnek olarak Marmaris çıkışlı mavi tur programı aşağıdaki gibidir.

  1. Gün: Marmaris Limanına varış mavi tur yatımıza giriş. Mürettebat ile tanışma. Akşam yemeği ve Marmaris Limanında konaklama.
  2. Gün: Sabah erkenden unutamayacağınız anılara başlamak için yat demir alır. Sizde bu arada ilk kahvaltınızı yapıyor olacaksınız. İlk Durak Ekincik koyu. Sık kızıl çam ormanlarını deniz üzerinden seyretmek ve denize girmek eğlenceli olacaktır.
  3. Gün: Dalgalı olan Kurtoğlu Burnu sebebiyle limandan çıkış erken yapılacaktır. Sabah kahvaltınızı manastır Koyunda yapıyor olacaksınız. Doğa harikası bir koy olarak bilinen bu yerde yüzme molası verilecektir. Akşam üzeri sakin başka bir koyda akşam yemeği yenilecektir. Konaklama akşam yemeği verilen koyda olacaktır.
  4. Gün: Fethiye limanına doğru demir alınacak. Bir zamanların Telmessosu denir Fethiye limanı için. Tarihi dokusu hala üzerindedir. Fethiye Limanı meşhur 12 adalı ile korunmaktaydı. Fethiye Limanında demirleyen tekneden inip meşhur Fethiye çarşısı Paspa Turu gezebilirsiniz. Dilerseniz opsiyonel olarak sunulan Saklıkent Turuna katılabilirsiniz. Konaklama limanda olacaktır.
  5. Gün: Sabah kahvaltısından sonra limandan ayrılacağız. İstikamet masmavi koyları ile ünlü Göcek. Öncelikle Batık Hamam ziyaret edilecek. Denizin güzelliğine hayran kalacaksınız. Deniz gözlüğü ile snorkel için muhteşem bir bölge. Beş çayınızı yudumlarken güverde dinlenip bu eşsiz güzellikleri izleyebilirsiniz. Akşam yemeği ile konaklama Batık Hamam çevresinde bulunan sakin bir koyda olacaktır.
  6. Gün: Sıra Baba Adada. Kahvaltı Baba Ada rotası üzerinde bulunan bir koyda olacak. Öğle yemeği ise Baba Ada da olacaktır. Günün geri kalanı burada geçirilecektir. Sportif faaliyetler, yüzme, gibi aktiviteler olacaktır. Konaklama ve akşam yemeği aynı şekilde burada olacaktır.
  7. Gün: Rotamız dönüş istikametinde olan Kumlubük ve Turunç. Bu iki güzel koy ziyaret edildikten sonra Marmaris’e dönüşe geçilecektir. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris Limanında olacaktır.
  8. Gün: Bu güzel haftayı güzel bir kahvaltı ile sonlandıracağız. Ardından tüm güzel anılarınız ile birlikte sizleri yolcu edeceğiz.

Marmaris Mavi Tur Fiyat

Yukarda okuduğunuz tur programı standart programdır ve dilerseniz her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun Marmaris Mavi Tur bulunmaktadır. 4 ila 12 kamara arasında seçenekler bulunmaktadır. Dilerseniz tüm tekneyi, dilerseniz sadece kamara kiralayarak bu güzel tura çıkabilirsiniz. Sosyal mesafenin önem kazandığı bu günlerde kalabalık otellere alternatif harika bir geçireceksiniz. Sizlere şimdiden iyi tatiller dileriz. Daha Fazla bilgi için belirtilen linki tıklayabilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın