16 Mayıs 2022

Meme Küçültme Estetiği

0 0
3 min read
0 0

Meme küçültme, aynı zamanda hacim küçültme olarak da bilinir, vücudunuzla orantılı bir meme boyutuna ulaşmak için fazla meme yağını, dokuyu ve cildi çıkarmak ve aşırı büyük göğüslerle ortaya çıkan rahatsızlığı azaltmak için bir prosedürdür.

Neden Meme Küçültme Estetiği Yapılır?

Beklenilenden farklı büyük göğüsler, hastalar için memnun olmamalarına ve sıkıntıya düşmelerine neden olabilir. Makromastia hastaları göğüslerinin ağırlığından kaynaklanan fiziksel rahatsızlık yaşayabilirler. Ağrı hissiyle yaşayan kişiler günlük işlerin hiçbirini yapamayabilir veya bu işleri yaparken zorlaştırabilir. İlk iyileşmeniz ilaçla kontrol altına alınabilecek şişlik ve rahatsızlığı içerecektir. Yaklaşık 10 gün sonra işe ve normal aktiviteye dönmeye hazır olabilirsiniz.

Meme küçültme sıklıkla tıbbi sorunları gidermek için yapılsa da, makromastia semptomları olmayan ancak göğüslerinin büyüklüğünden memnun olmayan hastalar, estetik bir prosedür olarak meme küçültme işlemine devam edebilirler. Kozmetik nedenlerle meme küçültme ameliyatı geçirmeyi tercih eden hastalar, sosyal damgalar ve gardırop endişeleri dâhil olmak üzere herhangi bir sayıda faktörü belirtebilirler. Tüm meme küçültme işlemlerini mono sağlık farkıyla alabilirsiniz.

Meme Estetiği Hizmetleri

Web sayfamızda bu hizmeti almak isteyen herkese kendini iyi hissettirecek prosedürler uygulanmaktadır. Aşağıdaki sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız meme küçülte hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  • Sırtında, omuzlarında, boynunda ve hatta göğüslerinde kronik ağrılar olan,
  • Oturmak veya ayakta durmak rahatsız edici bir hal aldığı zaman,
  • Göğüslerinizin büyüklüğü nedeniyle fiziksel aktiviteniz kısıtlandığında,
  • Omuzlarınıza sutyen kayışlarınızın baskı uyguladığı yere zarar veriyorsa,
  • Parmaklarınızdaki sık kas gerginliği baş ağrıları, karıncalanma ve uyuşma hisleri gibi başka semptomlar yaşayanlar.

Bu problemlerin tümü için, meme küçültme ameliyatından faydalanabilirsiniz.

Göğüs küçültme ameliyatı veya meme dikleştirme, vücudunuza orantısız olan ve fiziksel ağrıya neden olan göğüslerin boyutunu azaltır. Bunu başararak, boynunuzdaki, sırtınızdaki ve omuzlarınızdaki ağrı azalır ve ortadan kalkar.

Hizmet Alma ve Estetik Sonrası İşlemler

Ameliyattan önce nasıl olacağını görmek ve bilgi almak için Mono sağlık

sayfamızı ziyaret ederek randevu talep edebilirsiniz. Hekim ile görüşmek, meme küçültmenin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için atmanız gereken ilk adımdır. Göğüs küçültmenizi daha ayrıntılı olarak tartışmaya hazırsanız merkezimize gelebilirsiniz. Meme küçültmenin terapötik yararına ek olarak, memenin daha hoş ve genç bir görünümünün kozmetik yararı vardır. Nihai sonuçlarınız, meme şekliniz ve meme pozisyonunuz yerleşmeye devam ettikçe kontrol işlemleri yapılmaktadır. Yeni meme büyüklüğünüz size ameliyattan önce yaşadığınız acı ve fiziksel kısıtlamalardan arındırılmış olmalıdır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın