20 Ocak 2022

Memelerini Büyüten, Adeta Yeniden Doğan 21 Ünlü

0 0
4 min read
0 0

Göğüs ameliyatları kadınların en fazla tercih ettiği estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Özellikle de meme büyütme her yıl daha da fazla kadın tarafından yaptırılan ameliyatlardan. Hemen hemen toplumun her kesiminin estetik cerrah yardımıyla yaptırdığı, ünlülerinde de fazlasıyla tercih ettiği bir ameliyat türü.

Biz de bu yazımızda memelerini büyütmüş 21 ünlü ismi sizin için bir araya getirdik.

1- Merve Boluğur

Türk medyasının en fazla ilgi gösterdiği isimlerden olan ve güzelliği ile büyüleyen Merve Boluğur, yaptırdığı cesur göğüsleri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı.

2- Aslı Enver

Murat Boz ile yaşadıkları çalkantılı aşk hayatı ile gündeme gelen güzel ve başarılı yıldız da göğüslerini büyütmeyi tercih eden ünlüler arasında. Özellikle ameliyat sonrasında rol attığı dizideki dekolteli sahneler hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı.

3- Aslışah Alkoçlar

Hülya Koçyiğit’in torunu olan Aslışah Alkoçlar da meme estetiği yaptırmış ünlüler arasında. Saf ve masum bir güzelliği sahip olan Aslışah Alkoçlar, ameliyat sonrasında da bu güzelliğini koruyabilmiş ünlüler arasında.

4- Asena Atalay

Caner Erkin ile yaşandığı boşanma süreciyle magazin gündeminde yer edinen Asena Atalay, yaptırdığı göğüs estetiği ile de konuşulmayı başarmıştı. Ameliyat sonrasında daha dolgun göğüslere kavuşan Asena Atalay, yeni halinden oldukça memnun görünüyordu.

5- Natalie Portman

Hollywood’un en ünlü simalarında olan ve şöhreti ufak yaşta Leon filmi ile yakalyan Natalie Portman da göğüslerini büyütmüş ünlüler arasında. Ameliyattan sonra ise kendisinin biraz daha farklı göründüğü ise bir gerçek.

6- Serenay Sarıkaya

Magazin dünyasında adını sıkça duyduğumuz isimlerden birisi de Serenay Sarıkaya. Aldığı roller ya da girdiği polemikler ile de gündeme gelen Sarıkaya, göğüslerini büyütmüş en genç Türkiye güzeli unvanına sahip.

7- Miray Daner

Vatanım Sensin dizideki rolüyle izleyicinin beğenisini kazanan güzel yıldız Miray Daner de göğüslerini büyüten ünlüler arasında yer alıyor.

8-  Paris Hilton

Hilton ailesinin asi üyesi Paris Hilton’un göğüs büyütme ameliyatı yaptırmadığını düşünmek hata olurdu. Kendisi Pek çok şeyde olduğu gibi göğüs estetiği ile de konuşulmuştu başarmıştı.

9- Katy Perry

Sesi ve güzelliği ile insanların kalbinde farklı bir yer kazanan ünlü şarkıcının göğüs büyütme ameliyatı da oldukça başarılı olmuş durumda. Hatta en iyi göğüs büyütme ameliyatı desek hata olmaz.

10- Özge Ulusoy

Hacı Sabancı ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminde bomba etkisi yaratmış olan Özge Ulusoy da göğüslerini büyüten isimlerden.

11- Miley Cyrus

Hollywood’un en çılgın isimlerden birisi olan ve yaptıkları ile bazen skandallar yaratan Miley Cyrus da göğüslerini büyütmeyi seçmiş ünlü kadınlarından birisi.


12- Petek Dinçöz

Türkiye’nin en başarılı oryantallerinden birisi olarak kabul edilen Petek Dinçöz de genç yaşlarda göğüslerini büyütmeyi seçen ünlüler arasında yer alıyor.

13- Beren Saat

Oynadığı rollerin altından başarı ile kalkan ve güzelliğiyle de baş döndüren Beren Saat, ortaya atılan söylentilere göre göğüslerin büyüten ünlülerden. Her ne kadar kendi bunu kabul etmiyor olsa da geçmiş fotoğraflarına bakıldığında bir estetik var gibi duruyor.

14- Cameron Diaz

Oynadığı filmlerdeki başarısı ile akıllara kazınan güzel yıldız hem burun estetiği hem de meme büyütme ameliyat yaptırmış ünlü isimler arasında bulunuyor.

15- Megan Fox

Dünyanın en güzel kadınları arasında ismi anılan Megan Fox da göğüslerini büyütmeyi tercih eden en ünlü kadınlardan olabilir. Ancak kendisine estetiğinde fazlasıyla yakıştığını da söylemeden geçemeyiz.

16- Dilan Çiçek Deniz

Çukur dizindeki rolü son dönemde popülerliğini arttıran Dilan Çiçek Deniz de genç yaşta meme büyütme estetiği yaptırmışlar isimlerde arasında kendisine yer edindi.

17- Çağla Şikel

Türkiye’nin en beğenilen kadınlarından bir tanesi olan manken ve oyuncu Çağla Şikel de göğüslerini zamanında büyüterek güzelliğine güzellik katmıştı.

18- Ebru Polat

Yaptığı şarkılar ile dönem dönem hit olmayı başaran popçu Ebru Polat da göğüslerinden memnun olmayıp meme büyütme ameliyatı yaptırarak kendisine farklı bir atmosfer katmayı başarmıştı.

19- İrem Derici

Güçlü ses tonu ile akıllara kazınan ve magazin gündeminden hiç düşmeyen İrem Derici de meme büyütme estetiği için estetik cerrahyardımına başvurmuş isimlerden.

20- Ceyda Ateş

Seksi oyuncu Ceyda Ateş de göğüslerini büyüterek güzelliğine güzellik katan ünlülerde arasında oldukça iddialı bir konumda yer alıyor.

21- Öykü Çelik

Oynadığı rollerdeki başarılı performansını ile izleyicilerin takdirini kazanan Öykü Çelik de genç yaşta göğüslerini büyüterek kendisine yeni bir hava katan isimlerden birisi oldu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
40 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
20 %
Surprise
Surprise
40 %

Bir cevap yazın