Meral Giyim Zirveye Doğru

16 Eylül 2017 Cumartesi, 10:58

Meral Giyim Zirveye Doğru

Meral giyimin instagram üzerinden başlayan satışları giderek artmış ve e- ticaretle zirveye oturmuştur. Bu başarıyı yakalamasında müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Kısa sürede kendini ispatlamıştır.

Meral Giyimin Geçmişi

Meral giyim, 2008 yılında açılmıştır. Daha sonra 2013 yılında instagram üzerinden satışlara başlamıştır. 2015 yılında ise e- ticaret sistemi ile satışlarına devam etmiştir. Yöneticiliğini giyim firmasına adını veren Meral Toprak yapmaktadır. Firma sahibi ise Meral Hanım’ın eşi Ahmet Toprak’tır. İnstagram’da başlayan yolculuğunda aylık 350- 400 bin TL’lik bir ciro elde etmiştir. Bu büyük başarı sayesinde aynı başarıyı e- ticarette de devam ettirmesi yolundadır. Bunun için gerekli çalışmaları yapan firma zirveye doğru hızla ilerlemektedir.
Meral Giyim E-ticaret Başarısı İçin Kolları Sıvadı
Meral Giyim gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Instagram üzerinden elde etmiş olduğu www.meralgiyim.com üzerinde de elde etmek isteyen Samsunlu girişimci Ahmet Toprak Proje Yöneticisi Emre Ev ve Birçok E-ticaret Projelerinde yer alan Dijital Pazarlama Yöneticisi Erdi Çatan’ın liderliğinde hareket etme kararı aldı.

Meral Giyimde Neler Var?

Meral giyimin internet sitesine girildiğinde bir bayan istediği tarzda birçok ürüne rahatlıkla sahip olabilir. Üst giyim, alt giyim, ayakkabı ve çanta modelleri bulunmaktadır. Kaliteli ve modern ürünleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle indirimlerini kaçırmamak gerekir. Renk, beden seçenekleri vardır. Aynı zamanda her kesime hitap etmektedir. İster spor, ister klasik hangi tarz ve model beğeniliyorsa Meral giyimde mevcuttur. Kalitesini ve başarısını yaptığı satışlarda göstermektedir. Eğer müşteri memnuniyeti ön planda tutulmasaydı bu firma neredeyse 10 yıldır ayakta kalamaz ve bu başarıyı elde edemezdi. Bunun için ileri ki yıllarda daha da iyi ciro yapacağı ve daha büyük başarılara imza atacağı şimdiden belli oluyor.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...