23 Mayıs 2022

Meryem Uzerli: Avrupa kadını olduğum için çapkınım

0 0
1 min read
Meryem Uzerli'nin 2 hafta önce Tuba Ünsal'ın doğum gününde söylediği "Almanya'da takıldığım 3 kişi var" sözü Ozan Güven'le beraberliğinin 1 aylık olmadığını ortaya çıkardı.<br />
0 0

Meryem Uzerli’nin geçen hafta gece yarısı sarmaş dolaş görüntülendiği Ozan Güven’le beraberliğinin 1 ay önce GQ Töreni’nin hemen ardından başladığı gündeme gelmişti. Ancak Uzerli’nin 7 Aralık’ta katıldığı Tuba Ünsal’ın Karaköy’deki doğum günü partisinde “Ben çapkın bir kadınım, Almanya’da takıldığım 3 kişi var” sözü kafaları karıştırdı.
Güneş’te yer alan habere göre, Yeni dizisinin tanıtımı için geldiği İstanbul’da Uzerli, hafta sonu otel odasında canı sıkılınca menajerine “Beni eğlenebileceğim bir yere götürür müsünüz?” dedi. Menajeri de kendi ajansına bağlı olan Tuba Ünsal’a “Meryem senin doğum gününe gelebilir mi?” diye sordu.
“ÇAPKIN KADINIM”
Ünsal bu isteğe “Tabii ki” cevabını verdi. Partide bol bol içip eğlenen Uzerli, geceye katılan ünlü bir iş adamının akrabasıyla da yakından ilgilendi. Aynı hafta röportajlarında da “Avrupa kadınıyım. Çok çapkınım” diyen Uzerli, gecede Almanya’da takıldığı birden fazla sevgilisi olduğunu da söyledi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın