19 Mayıs 2022

Misafirleriniz Yemek Takımları Setabianca.com’da!

0 0
2 min read
0 0

Yemek takımları bir akşam yemeğinde sunumunu güzelleştirmek isteyen ev sahibinin en iyi arkadaşlarıdır. Ev sahibinin aşçılığı ne kadar ustaca olursa olsun özel günlerde verilecek bir akşam yemeğinin tadını tamamlayan yemeklerin sunumu ve masa düzeni olacaktır. Yemek takımlarından sonra bir yemek sunumu için en estetik ve etkileyici elemanlar ise şamdan mumluklardır. Yemekle sohbetin aynı anda gerçekleştiği kalabalık masalarda ortamın havasını oldukça renklendiren şamdan modelleri yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veren çoğu ev sahibinin vazgeçemediği aksesuarlardır. Renkleri ve desenleri masa örtülerinizle uyumlu yemek takımları, şamdanlıklar ve ustalıkla hazırlamış olduğunuz lezzetli yemeklerle süslü bir masada yemek vermek misafirlerin gözünde yılın ev sahibi ödülünün favori adayı olmanızı sağlayacaktır.

 

http://images.hepsiburada.net/assets/MAG/500/9551248130098.jpg

Özellikle yemek takımlarının çeşit çeşit ve desen desen olduğunu unutmadan yeni kuracağınız bir mutfak için ihtiyacınız olan yemek takımı seçimini evin genel dekorasyonuna uyumlu yapmanız gerektiğini söylemek isteriz. Ayrıca yine kullanılan desenlerin estetikliği ve bu estetiğin yarattığı uyumdan faydalanmak için yemek takımlarınıza uygun şamdan modelleriyle bam başka bir ahenk katabilirsiniz.

 

Setabianca olarak sizlere sunduğumuz birçok renk, model ve desen seçeneğiyle beraber kişi ve parça sayısına göre de evinizin ahengine istediğiniz katkıyı yapmaktan memnuniyet duyarız. Sizin için yapmaktan memnuniyet duyacağımız bu katkıyı gözünüzde canlandırmanız adına; 12 kişilik yemek takımı… oryantal desenlerle süslenmiş… Setabianca kalitesine sahip… estetikliğin doruklarında bir şamdan mumluk beraberinde… ya da en kaliteli malzemeler kullanılmış… sade şık bir tasarıma sahip… kalabalık misafirlerle yemek yemeyi zevkli hale getiren…  84 parça yemek takımı…  İşte misafirlerinizi yemek sırasında mest edecek bu kombinasyonların hepsini Setabianca şıklığı, estetiği ve kalitesi ile evinizin dekorasyonuna uygun olarak tamamlayabilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın