17 Mayıs 2022

Mobil Android Oyunlar İçin İpuçları

0 0
3 min read
0 0

Nedir APK Dayı

2015 ten bu yana hizmet vermekte olan sitemizde akıllı cihazlarınız için geçerli birçok uygulamayı bilgisayardan indirip telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir platform. apkdayi.com ‘da iki ana başlık altında sizlere sunduğumuz Uygulamalar ve Oyunlar menüsünden birçok içeriğe çok kısa bir sürede erişmek mümkün. Üstelik tüm bunlar tamamen ücretsiz. Android uzantılı birçok uygulamaya bilgisayar üzerinden erişmek daha önce hiç olmadığı kadar basit. Karmaşıklığa geçit vermeyen sitemiz bunların hepsini sizlerin bir tık uzağına koymuş bulunmakta. Tamamen APK Dayı aracılığı ile oyun pazarında yer alan bir uygulamanın APK dosyasını bilgisayara indirebileceğiniz gibi aynı şekilde bilgisayarınızdan da APK dosyasını telefonunuza taşıyarak APK dosyalarını yükleyebilirsiniz.

APK Dayıda neler var?

Aksiyon oyunlarından simülasyon oyunlarına, strateji oyunlarından masa oyunlarına, savaş oyunlarından macera oyunlarına aradığınız birçok oyun akıllı cihazlarımız için vazgeçilmez olan birçok uygulama, araç ve gereç, müzik-ses uygulamaları ve daha fazlası APK dayıda mevcut. Temple Run , Angry Birds, The Sims, Solitaire gibi popüler birçok oyunun yanı sıra akıllı telefonlarınız için Opera, Firefox, Skype, Line, Skype, Facebook, Whatsapp, Twitter ve daha birçoğunu bünyesinde barındıran APK Dayı her gün yenilenen sayfalarıyla size güncel birçok içerik fırsatı sunmakta. İlgilendiğiniz oyuna veya uygulamaya tıklayıp açıklama kısmından içerik hakkında bilgi edinebilir, tek bir tıkla içeriği indirebilir ve daha sonra o içerik hakkında oy kullanarak veya yorum yaparak diğer kullanıcılara içerik hakkındaki düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Güncelliğe ve çeşitliliğe büyük önem veren APK Dayıda aradığınız birçok uygulama sizlerin hizmetine sunulmakta.

Neden APK dayı?

Bildiğiniz üzere bu alanda hizmet vermekte olan başka platformlarda var. Ancak konu apk olunca biraz hassas davranmakta fayda var. Herhangi bir siteden indirdiğiniz bir apk birçok zararlı yazılımı beraberinde getirebiliceğinden sitemiz tüm bunları hesaba katarak tüm uygulamaları gerekli taramalardan geçirip test ederek 2 senedir yoluna güvenle devam etmekte. Aynı zamanda sürekli güncel tuttuğumuz içerik havuzu ile birbirinden güzel birçok uygulamayı APK Dayıda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Android Oyun Apk

Apk için android uygulamalarının modifiye edilmiş hali diyebiliriz.Bazen akıllı cihazlarda güvenlik gerekçelerinden dolayı bilinmeyen kaynaklardan uygulama indiremeyiz.İstediğimiz herhangi bir uygulama için birçok ayarla uğraşmak zorunda kalırız ki bu da birçok sorunu beraberinde getirebilir. Veya çok sevdiğimiz bir uygulamanın içerisinde ücretli bir şekilde sunulan bazı seçenekler olabilir. İşte burada devreye giren hileli apklar size bunları ücretsiz bir şekilde edinme imkanı sunuyor. Sitemizde Farming Simulator, Fallout Shelter, Candy Crush gibi daha sayamadığımız birçok popüler oyunun hileli apksı mevcuttur. Herhangi bir ayara gerek duymadan bilgisayarımıza indirdiğimiz bir apk’yı yine aynı şekilde akıllı cihazımıza yükleyebiliriz. Hileli apklar bize bu konuda çok yardımcı olacak nitetliklere sahiptir. APK Dayıda hileli oyunlar kategorisinden android’in birçok ücretli içeriğine hileli apkları indirerek tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmak mümkün. Ayrıca hiçbir ek çaba gerektirmeden uygulama veya oyun üzerine gelip indir demeniz yeterli olacaktır.

Nasıl Destek Alabilirim?
Apkdayi.com’dan indirmiş olduğunuz tüm uygulamalar için, ilgili uygulamanının yorum başlığı altına problem ve sorunlarınızı iletirseniz, moderatör ekibimiz tüm soru ve sorunlarınızda, uygulamalar için apk hilesi ve gerekli konularda sizlere destek olacaklardır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın