16 Mayıs 2022

Modafan.org Moda Sitesi

0 0
2 min read
0 0

Modafan.org internet sitesi, moda olan; elbise, ayakkabı, çanta ve gelinlik gibi kadınlar tarafından son derece ilgi gören ürünlerin sunumunu gerçekleştiren bir moda sitesidir. Ünlü markaların kreasyonları ve kataloglarını ziyaretçileri ile buluşturan bu adres, oldukça titiz bir şekilde ürün seçimi yapmakta ve konula ilgili haberleri de paylaşmaktadır. Sitede çok sayıda kategori bulunmaktadır. Bunlar;

  • Abiyeler
  • Gelinlikler
  • Çantalar
  • Ayakkabılar
  • Kıyafetler
  • Moda
  • Saç Stilleri
  • Büyük Beden
  • Genel

 

Hangi Markalar Ağırlıktadır?

Özellikle bayanlarca ilgi görmekte olan markalar ön planda bulunmaktadır. Ancak modafan.org, çok daha spesifik ürün modelleri ve markalarını da beğenilere sunmaktadır. Mümkün olduğunca çok sayıda modeli ziyaretçilerine ulaştırma amacında olan bu internet sitesi; Pierre Cardin, Akay Gelinlik, Pronovias Abiye, Armine, Park Bravo, İpekyol, Vakko, Hotiç, Kayra Gelinlik ve çok sayıda benzer markanın modellerini içermektedir.

Güncellik ve Yenilik

Site oldukça sık güncellenmekte ve yeni haberler paylaşılmaktadır. Ürünlerin sunumunu yenilik durumuna göre yapan bu adres, çok sayıda sadık ziyaretçiye ulaşmayı da başarmış durumdadır. Genel olarak tercih edilen abiyeler gibi kategoriler dışında da kendisini gösteren ve yeni içerikler eklenen bu sitede, genel olarak tüm moda konuları işlenilmeye çalışılmaktadır.

Ağırlık verilen bazı kategoriler olsa da her kategori için içeriklerin yayınlandığı ve derinlemesine incelendiği moda sitesi, ziyaretçiler tarafından aranılan konuda nokta atışı yapılmasını sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse, elbiseler kategorisinde modeller dışında, kombinler de işlenebilmektedir. Bunların dışında ünlü kişilerin giymiş olduğu kıyafetler de sitede kendisine modeller arasında yer bulabilmektedir.

Sitenin Sosyal Platformlarda Kullanımı

Twitter, Facebook ve Google Plus gibi alanlardan takip edilebilir durumda olan Modafan, ayrıca Google Play uygulamasına da sahiptir. Uygulama indirilerek, kolayca ziyaretler gerçekleştirilebilir. Paylaşımlar yapılan konuların anında bu platformlarda yayınlanması, takipçilerin çok daha verimli bir kullanıma kavuşmasını amaçlamaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın