23 Mayıs 2022

Modası asla geçmeyecek saç kesimleri

0 0
2 min read
Sürekli değişen, gelişen veya son çıkan trendlere yetişemeyen birçok kadının kurtarıcısı haline gelen ve artık kültleşmiş bu saç kesimleri, sizin de kurtarıcınız olabilir.<br />
0 0

Moda, kıyafet trendlerinde olduğu gibi saçlarda da oldukça hızlı bir değişim gösteriyor. Her ne kadar yeni trendler gelse de modası hiç geçmeyen ve artık kültleşmiş bu saç kesimleri, son çıkan trendlere yetişemeyen birçok kadının kurtarıcısı haline geldi. 

 

Deniz kızı dalgaları

Bu senenin en popüler saç modellerinden biri de deniz kızı dalgalarıydı. Saçlarda dalgalı ve katlı bir görünüm yaratan deniz kızı saç kesimi önümüzdeki sene de popülerliğini koruyacak. Orta boy ve uzun saçlarda uygulandığında muhteşem sonuçlar veren bu saç kesimini, saç şekillendirici ürünlerle desteklediğinizde 5 dakikada elde edebilirsiniz.

Küt saç kesimi

Kulak altında biten ve omuzlara doğru uzayan küt saçlar bu sene altın çağını yaşadı. Uzun bob olarak adlandırılan bu saç kesiminin modası önümüzdeki sene de geçmeyecek gibi görünüyor. Uzun küt saç kesimleri neredeyse herkeste iyi sonuç veriyor. Bu risksiz saç kesimini yandan ayırdığınızda, günün her saati kullanabileceğiniz bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Uzun katlı saç kesimi

Saç kesiminde bu sene uzun katlar oldukça rağbet gördü. Kısa ve sık katlar yerine kullanılan uzun saç katmanları hem kıvırcık hem de düz saçlarda harikalar yaratıyor. En kısa saç katının omuz hizasında olduğu bu kesim saçlarınıza hacim veririrken, modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Kırpık kâkül saç kesimi

Sanılanın aksine uçları düz kâküllerin modası geçmiş değil fakat bu seneden önümüzdeki seneye transfer olacak saç trendlerinden belki de en çarpıcı olanı, kırpık kâküller! Hem uzun hem de kısa saç kesimleriyle kullanabileceğiniz bu kâkül modelini kaşlarınızdan yukarıda kesmeniz ve uçlarını asimetrik ayarlamanız yeterli.

Kâküllü küt saç kesimi

Kâküllü küt saç kesimleri bu senenin en modern saç modellerinin başında geliyor. Eğer siz de saçlarınızı kâküllü ve küt bir modelde kestirmeyi düşünüyorsanız, kâküllerinizi kırpık bir şekilde kestirmeyi tercih edin. Bu şekilde saç modeliniz ortaya çıkacak ve trend bir görünüm yakalayacaksınız.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın