Narciso Rodriguez Parfümleri

02 Aralık 2015 Çarşamba, 09:46

Narciso Rodriguez şirketi dünya da birden çok kozmetik ürünle dünya pazarına açılmış bir firmadır. Pazardaki yerini özellikle parfümler de korumaktadır. Bunların yanında duş jeli, deodorantlar, vücut losyonları gibi birçok kozmetik ürünün de de hizmet sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak parfüm sektöründe adını duyurmaya başlamış ve dünya pazarında ciddi bir ün sahibi olmayı başarmıştır. Şişelerinde akılda ilgi uyandırıcı bir tasarım kullanan bu firma genelde siyah ya da pembe rengini ağırlıklı olarak kullanmıştır. Siyahlar erkeklerde daha dikkat çekici ve daha ciddi bir renk haz duygusu uyandırdığı için erkeklerde tarafından daha tercih edilebilir olmuştur.

Kadınlar da ise siyahın tam tersi bir renk olan pembe ve beyaz renkleri kullanmıştır. Siyahın tam tersi bir renk olan bu şişeler kadınlarda sade bir haz duygusu uyandırmıştır. Bu sebeple en çok tercih edilen parfüm çeşitleri arasında yerini almıştır. Ayrıca hemen hemen herkesin koku zevkine hitap eden bu firmanın başarılı bir yol izlemesinin sebebi disiplinli ciddi bir çalışma ortamı sayesinde gelişmiştir. Diğer bütün firmalardan üstün kılan özelliği ise çok uzun süre kalıcı bir kokuya sahip olmasıdır. Üzerinize sıktıktan 3 gün sonra bile kokusu bozulmadan kalabilir. Bu nedenle kullanıcılar çok uzun süreler bu parfümü rahatlıkla kullanabilir. Ülkemizde hemen hemen her yerden bu parfüme rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Narciso Rodriguez parfümleri farklı tasarımlarıyla da ön plana çıkmış bir firmadır. Göze çarpıcı farklı parfüm şişeleri ile raflardaki görüntüsünü fark edilebilir kılmaktadır. Parfümdeki kalitesini şişedeki ciddi görüntüsüyle de dışa vurmaktadır. Kaliteli parfümler sıralamasında en iyiler arasında kendine rahatlıkla yer edinmiş bir firmadır. Vücut ile uyumu ve sağlık açısından da hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bu yüzden rahatlıkla bu parfümleri kullanabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...