20 Ocak 2022

Natura Hexocell Laboratuvarları

0 0
2 min read
0 0

İtalyan makası olan Natura Likit sektörün ilk firmalarından olma özelliğinin yanı sıra kendini en çok geliştiren firma olmayı da başarmıştır. Kendi bünyesinde kurup, çalışmalarını sürdürdüğü Natura Hexocell Laboratuvarları içerisinde her geçen gün yeni buluşlara imza atmaya devam etmektedir.

Yüksek standartlar altında çalışmaları ve gerekli olan tüm sertifikaları temin etmeleri ile birlikte birçok ülkede tercih sebebi olmuştur. Natura likit kullanmaya başlayan bir müşteri diğer marka alternatifleri düşünmemektedir.

Sertifikalı Özel Üretimler

Natura Likit ürünleri Avrupa’da EU Avrupa Birliği standartlarında üretilmekte olup çok sayıda ülkeye satışını gerçekleştirmektedir. Gerekli olan tüm sertifikaları bulunan firma her bir ürünün testlerini tek tek ve istisnasız olarak tamamlamaktadır. Sizler satın aldığınız likitleri şüphesiz ve endişesiz olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Natura Cherry Lips - Kiraz Elektronik Sigara Likiti

Sigaradan Kurtulma Aşamaları

Natura likit aromaları ile sigarayı bırakma aşamanızda hiçbir zorluk yaşamazsınız. Normal sigaradan aldığınız nikotin oranına sahip likitler ile elektronik sigara kullanımına başlayabilirsiniz. Zamanla nikotin oranlarını fark etmeyeceğiniz düzeyde azaltarak maksimum 2-3 aylık zaman diliminin sonunda tamamen nikotinsiz olan likitlere geçmeye hazır hale gelirsiniz.

Nikotinsiz olarak üretilen likitlerin kullanımına başladıktan sonra ise artık keyfi çay ve kahve içer gibi elektronik sigara içebilirsiniz. Nasıl ki çay ve kahve olmadan da hayatınızı sürdürebiliyorsanız sigarasız ve elektronik sigarasız da günlerinizi sürdürebilir hale gelirsiniz.

Natura HEXOcell Hexocell RY4 e-Likit 30 ML

Neden Natura Likit Tercih Etmeliyiz

Natura likit aroma tercih etmeniz için çok sayıda neden vardır. PG içerikli yani doğal ürünlerden elde edilen likit seçeneklerini bünyesinde barındırması en önemli nedenidir. Ciğerlerinize zararlı olan maddelerin alınmaması sayesinde sigara bırakma aşamasında da ciğerleriniz sağlık kazanmaya başlayacaktır.

Verdiği buhar yoğunluğunun doğru kıvamı ve aromalarındaki çeşitliliği kadar keskin ve etkili hissi natura likit kullanımını vazgeçilmez kılan diğer önemli unsurlarındandır.

Cam şişe özelliği, çocuk kilit tedbiri, damlacıklı iç kapak gibi güvenlik önlemlerine verdiği değer kullanıcılarına sorunsuz kullanım imkanı sunmaktadır.

Avrupa’da EU Avrupa Birliği standartlarında üretimini gerçekleştirerek tüm gerekli sertifikalara sahip olması da firmayı vazgeçilmez ve tercih edilir hale getirmektedir.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın