Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya’yı bombaladı

Başta Erkan Petekkaya olmak üzere Paramparça yönetmeni dahil birçok kişiye sert çıkan Nurgül Yeşilçay Petekkaya için ‘yüksek ego’ dedi.

15 Mart 2016 Salı, 12:01

Oyuncu Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisinden ayrıldıktan sonra “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” diyen Erkan Petekkaya’nın kendisine mobbing uyguladığını açıkladı.

Erkekliğini kadınlığım üzerinden taçlandırmazsın

“Erkek ya her şeyi yapma hakkı görüyor” diyen Yeşilçay, “Küçümsemeye, aşağılamaya çalışıyor. Ama yani sen, kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın! Ben buna izin vermem! Yapamazsın” ifadelerini kullandı. Hürriyet’ten Ayşe Arman’a konuşan Nurgül Yeşilçay şunları söyledi’

“Ben bunu çöplükten çıkardım” dedi

Yedigöller’deydik. Odadaydım. Kendi kendime “Sakin ol, son sahne, dayan” filan diyorum. Çağırdılar aşağıya, indim. Bunun kafa yine bir dünya. Oturmuş orada. Yönetmen dediğimiz adam da yanında. “Ben bunu var ya, çöplükten çıkardım” dedi. İnanabiliyor musun 300 kişilik ekip ve o yönetmen bozuntusunun yanında, benim için böyle dedi. İçimden “Ben bunun ağzını yüzünü bir güzel dağıtsam” diye geçti ama sesimi çıkarmadım.

“Bir kadının Erkan’a hayran olması lazım” O bunu istiyor

O şöyle düşünüyor’ Bir kadının gerçekten onu istemesi lazım, rol icabı öpüşse bile.. Olayı o! Kadın ona hayranlık duyacak.. Bense “Buradan 100 kişi ekmek yiyoruz, hadi işimizi yapıp, gidelim” modundayım. Öpüşürsek rolün hakkını vereceğiz, reyting alacağız, ben bunun derdindeyim. Galiba onun ince yüreği buna dayanamadı. “Ben, ben, ben” diyen bir adam, haliyle sürekli tüyleri parlatılsın istiyor.

Ağza alınmayacak küfürler etti yönetmen izledi

Biz bir iş yapıyoruz, para kazanıyoruz. İşimizi hakkıyla yapalım. Birbirimizi sevmemiz gerekmiyor ama saygı duymamız gerekiyor. Erkek ya, onun her şeye hakkı var. Rejide küçücük bir kız hata yapmış, nasıl küfürler sıralıyor. Sette ağza alınmayacak küfürler ediyor, bağırıyor, çağırıyor, o yönetmen denilen kişi de bunlara gülüyor. Siz kimsiniz ya?

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...