15 Haziran 2021

Ofis çapkınlarıyla başa çıkın

Erkeklerin en hayran olduğu kadın modellerinden biri çalışan, üreten ve başarılı kadın profili.<br />
0 0

Kadınların da en az erkekler kadar iş hayatının içinde olması ile beraber şirketlerdeki mevcut kadın sayısı da artmış oldu.
Ateş ile barut olarak nitelendirilen kadın ve erkeğin gün boyunca üstelik zaman zaman iş ile ilgili çekişmeler ve inatlaşmalar yaşaması kadın ve erkek ilişkisine de bambaşka bir boyut getirmiş oldu aslında.
Ofis Çapkını Nedir?
Aslında ofis çapkınlarının hedef aldıkları tek bir kişi yoktur. Onların derdi daha çok ofiste çalışan kadınlarla fazlaca zaman geçirebilmektir. Hemen her fırsatta konuşacak bir şeyler, iş ile ilgili yada ilgisiz söyleyecek bir şeyler bulurlar.
Eğer bir ofis çapkını tarafından ilgi görüyorsanız ve bu sizi rahatsız ediyorsa size bazı tavsiyelerimiz var;
*Fazla samimiyet göstermeyin,*Abartılı giyimden uzak durun,*Kahkahalarınızı kontrol edin, (Sizi güldürdüğüne inanıyorsa durum fena)*Bayan arkadaşlarla daha çok vakit geçirin,*Boş zamanınızın olmadığını söyleyerek yanından ayrılın,*Toplantılarda yanyana oturmamaya özen gösterin,*İş ile ilgili söyleyeceklerinizi kısa ve öz olarak ifade edin,*Özel hayatınız ile ilgili fazla detay vermeyin,*Eve gidiş yolunda size eşlik etmesine izin vermeyin,*Masanızda gizli bir not bulduğunuzda gizlice yok edin ve bunu ilan etmeyin,*Size doğru yaklaştığını fark ettiğinizde etrafınızdaki diğer iş arkadaşlarınızla sohbet edin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın