Online alışverişin Dünya Sırrı Kuponlar

28 Ekim 2017 Cumartesi, 15:42

Kuponlar dijital dünya da popüler olması nedeni ile market ve üreticiler kağıt kuponlar ile zafer kazanması henüz çok mümkün olmamakla birlikte çok fazla yaygınlık kazanmış durumdadır. ABD’de ki ulusal düzeyde ki süpermarketler yeni bir dijital kupon platformu oluşturması ile bu oluşmuş olan durumun üstesinden gelmek istemişlerdir. Bu yeni oluşum ile kağıt kuponlara da akıllı telefondan da geçerlilik kazandıracak düzeye artık gelmiştir.

Kupon Kullanılan Siteler

İndirim kuponu ise internet üzerinden yüklenebilen her tür dijital sanal ürün çeşitleri ve hizmet açısından daha uygun fiyat ile satın alabilmek amacı ile online olarak kupon kod indirimi uygulamaları ile hediye çeki, promosyon kodları, alışveriş kuponları, avantaj şifreleri ve indirim çekleri ve kupon kampanyaları arayan kişiler bu sayfaları kullanmaktadırlar. Ve bu şekil de para noktasında zeki bir şekilde harcama yaparak ucuz bir fiyat ile de karşılaştı ise daha da az para ile daha çok fayda elde etmektedir. Örnek Olarak Gittigidiyor’dan alışveriş yapan kullanıcı ödeme ekranında karşısına çıkan indirim kuponu tanımla alanına gireceği Gittigidiyor indirim kuponu ’nu nereden bulacağını bilmediği için boş bırakıp geçiyor. Oysa Markodi gibi sitelerden haberdar olan kullanıcılar bu alana indirim kuponu tanımlayarak daha ucuza alışveriş yapıyor.

İndirim kuponu veren siteler

Markodi.com gibi siteler de ise bu yöntemi daha farklı olarak işlemektedir. Direkt olarak kuponu satan bu tür siteler ve forumlar yerine direk ücretsiz olarak yayın yapmaktadırlar. İşletmeler ise uzun zaman, gazete kupon yöntemi ile ürünleri satmak için baskı temeli oluşturan indirim teklifleri kullanmışlardır. Ancak şu an da müşteri giderek daha fazla güncel bilgiye ulaştığı için işletmeler de pazarlama stratejileri üzerinde güncelleme yaparak daha dijital hale dönüştürme yöntemi ile tüketici taleplerinde artış görmektedir. Biz indirim kuponu veren siteler içinde Biz Markodi’yi tavsiye ediyoruz. Çünkü şuan için en Güncel siteler’den biri ve en iyi oranda indirim kuponlarına sahip site diyebiliriz.

 

Online Dünya Kuponları

Kağıt kupon biriktirme yöntemi kullanmakta olan müşteriler hala var iken, daha fazla müşteri online alışveriş yapma yöntemi ile tasarruf sağlamaktadır. Bu durum ile işletmeler müşteriye ulaşma biçimi noktasında da kademeli bir geçiş sağlamıştır. Online müşteri ise kasada kasiyere bir kupon sunmamakla birlikte fırsat sağlayacak bir yola ihtiyaç duymaktadır. Markodi direk Firmalar’dan özel kuponlar aldığı gibi tüm kampanyalardan da haberdar olmanızı sağlıyor. Böyle yararlı bir siteyi sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...