Özbay Zeytincilik Zeytinyağı Kalitesinde İddealı

10 Mart 2017 Cuma, 11:35

Özbay Zeytincilik, sektörümüzde lider kuruluş olmak için, ürünlerinde kalite ve hijyeni ön planda tuttuğunu belirten işletme sahibi Süleyman özbay yapılan tüm yatırımlar ve seçilen tüm hedefler SÜREKLİ KALİTE’yi yakalamak içindir. ÖZBAY ZEYTİNCİLİK yılların birikimi ile gelen güvenilirliği, üstün kalitesi ve yüksek standartlarda olan geleneksel ürünleri tüketicinin beklentisi doğrultusunda, hızlı ve en çağdaş biçimde karşılamak amacıyla, üretim sırasındaki bütün aşamalarda, konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle modern teknolojiden faydalanarak özenle yapmaktadır.

Firmamız İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ilke edinip, bölgemiz zeytinlerini en ileri ve doğal tekniklerle işleyerek, zeytin sektörüne ÖZBAY markasını kalite standartları ile bütünleşmesini sağlamaktır.

Vizyonuna değinen işletme sahibi Süleyman Özbay “Bölgemizin verimli topraklarında yetişen zeytinlerimizin ağaçtan satıcıya kadar olan yolculuğunda, tesisimizde doğal ve hijyenik şartlarda en son teknoloji ile dünya standartlarında üretim yaparak müşterilerimize sunmaktır ” dedi.

ÖZBAY ZEYTİNCİLİK / BURSA

TEL: 05372784277

www.ozbayzeytincilik.com

Zeytinyağının Faydaları

İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir. Bağırsakları yumuşatır ve kabızlığı giderir. Enerji verir. Karaciğer ve baş ağrısını giderir. Yüksek tansiyonu düşürür.

Zeytinyağı kalp ve damar sağlığı için çok faydalıdır. Damarları açar. Karaciğerin düzenli çalışmasına yardım eder. Sarılığa iyi gelir. Bağırsak solucanlarını düşürür. Böbreklerde kum ve taş oluşumunu engeller. Kan şekerini düşürdüğü için şeker hastalarına faydalıdır. Cinsel gücü arttırır. Zeytinyağı tok tutar. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve yaşlanmayı geciktirir. Cildi besler ve güzelleştirir. Hücreleri yenileyerek yaşlanmanın etkilerini geciktirir. Bebek ve çocuk gelişimini destekler. Beynin ve kemiklerin gelişip güçlenmesini sağlar.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...