Özel Davetlerde Kullanabileceğiniz 4 Gümüş Yüzük Modeli

27 Mayıs 2018 Pazar, 15:34

Özel organizasyonlar ve davetlerde daha farklı bir görünüme sahip olmak ve bir uyum içinde durmak kesinlikle önemlidir. Bu ışıltılı duruş sadece kıyafetle ya da saçla yakalanmaz. Aksesuar için de oldukça önemlidir. Gümüş yüzük modelleri de bu konuda önemli bir takı türüdür. İster tektaş isterseniz tamtur yüzük ya da beştaş ürünlerini herhangi bir davet organizasyon ya da özel bir günde kullanmanız size artılar katacaktır.

Pırlanta Montür Tween Kombin

Pırlanta montür tween kombin şık ve estetik bir yüzük kombinidir. Taşlarının parlaklığı ve ihtişamı gözlerini parıl parıl yapar. Bu sebeple özel davetlerin şık ortamına ve havasına oldukça çok yakışırlar. Zarif görünümü ve yüksek sayıda taşlara sahip olması size bambaşka bir hava katacaktır. Üstelik uzun yıllar taşının berraklığı ve parlaklığını asla kaybetmez.

Pembe Kalp Kesim Tektaş

Tektaş yüzük takı ve mücevher dünyasının gözbebeği ürünlerindendir. Uzun yıllar boyunca modasını kurmaktadır. Bu nedenle her ortamda her davette severek tercih edilmektedir. Görselini de görmüş olduğunuz pembe kalp kesim tektaş ürünü zirkon taşı ve muhteşem rengiyle farklı ve hoş bir duruş sağlıyor. Rosegold altın kaplama olan bu ürün ışıltısını ve rengini uzun yıllar koruyor. Tarzıyla benzersiz bir tektaş yüzüktür.

Helezon Tektaş

Helezonun anlamı sarmal ve burgu şeklinde demektir. Helezon tektaşı daha önce herhangi bir yerde görmemiş olmanız gayet normal. Mia Vento özel koleksiyonunda üretilen swarovski yüzük hem rengi hem de taşlarının estetik duruşuyla bayanların dikkatini çekiyor. Rosegold taş rengi ve üzerindeki irili ufaklı taşları her ortamda ve her davette kullanılabilmek için ideal bir üründür. Elmas montür işçilik ile üretilen bu ürün benzersiz bir yapıya sahip. Üzerindeki swarovski taşları da parlaklığına parlaklık katıyor.

Çiçek Tektaş

Mia Vento tüm kategorilerde olduğu gibi yüzük kategorisinde de benzersiz ürünler üretiyor. Özellikle farklı tasarımlarıyla kadınların dikkatini çeken elmas montür koleksiyonu taşları ve renkleri gerçekten muhteşem. Çiçek tektaş ürününde çevreleyen 8 taş ve 1 adet büyük taş bulunuyor. Zirkonun ışıltılı gücünden güç alan bu yüzük rosegold rengiyle de cazibeyi simgeliyor. Bu yüzüğü dilediğiniz kolye ve bileklik ürünleriyle kombinleyebilirsiniz ancak elmas montür kolye ve bileklik ürünleriyle bu ürünü kombinlemenizi mutlaka öneririz.

Dilerseniz bu ürünleri 500 Bin’den fazla Instagram takipçisi olan yazının sponsoru MiaVento’nun sayfasından inceleyebilirsiniz. https://www.miavento.com/Yuzuk,LA_42-2.html

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...