19 Mayıs 2022

Perde Denilince Armoni Stor Perde Modelleri

0 0
2 min read

Stor perde 6

0 0

Perde kültürümüz, yeni stor perdelerle değişmiştir. Günümüzün en pratik perde teknolojisi olan stor perde çeşitleri, bir rulo üzerinde aşağı inen ve yukarı toplanan bir mekanizma üzerinde kurulmuştur. Bu mekanizma da, tavana monteli bir parçaya takılıdır. Armoni perde çeşitleri içerisinde, en çok tercih edilen model, zebra perde çeşitleridir. İki renkli olan bu ürünler, iki parçalı bir şekilde pencereyi örter. Bu iki parça birbirlerine bağlıdır ve rulo üzerinde kayarak hareket ederler. Dışarı görüş mesafesi koyu renklerle kapatılınca, perde kapanmış olur. Dışarı görüş mesafesi açık renklerle kapatılınca, tül özelliğinden dolayı dışarı görünür. Ancak içeri görünmez

 

PERDE KÜLTÜRÜNDE YENİ DÜZEN STOR PERDELER

 

Stor perdeler, güneşlik olarak ülkemizde satışa sunulmaktadır. En güzel dijital baskı stor perde modelleri sunan Armoni perde ürünleri, evinizin dekoru ile uyumlu çeşitleri ile görsel olarak estetik ve zarif bir yapıya sahiptir. Kolay bir şekilde takılması ve kullanışlı aparatları ile stor perdeler, eski klasik perde kültürünü yavaş yavaş ortadan kaldırmaktadır. Kir tutmayan özelliği sayesinde, klasik perdelere oranla temizliği kolaydır.

RULO ŞEKLİYLE KOLAYLIKLA TOPLANIR VE SALINIR

 

Jaluzi perde gibi birçok perde çeşidi üreten Armoni perde piyasası, ofis perdesi olan jaluzi perde ürünlerini ev tekstil ürünleri içerisine katmıştır. Ev tekstil ürünleri arasında önemli bir yeri olan bu perdeler, 16, 25, 50 mm modellerle üretilmektedir. Kumaşın cinsi ve ebatlar, bu sektörde fiyat belirleyen etkenlerdir.

 

Düz gri renk stor perde modelleri

 

Ucuz malzemelerin seçilmesi, uzun vadede zarara uğratabilir. Bu nedenle, stor perde veya jaluzi perde ürünlerinde, kalitenin önemi büyüktür. Kumaşların güneşe dayanıklılığı, kir tutmaması ve kokmaması, önemli özelliklerdir. Zebra modelleri çok tutulmaktadır. Ayrıca dikey perde çeşitleri de oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Kurumsallaşmak isteyen firmaların birinci tercihi olan dikey perde ürünler, önemlidir. Rustik perde, çeşitleri de Armoni ailesinde bulunan ürünlerdir.

 

Diğer ürünler ise salon perdeleri, japon perdeleri ve pileli perde çeşitleridir. Bin bir çeşit ve renk ile üretilen stor perde çeşitleri, balkona özel tasarımlarla, ev dekorunuza uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Ev dekoru için önemli bolar stor perde çeşitleri, günümüzün perde modası haline gelmiştir.

Lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz. www.armoniperde.com.tr

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın