19 Mayıs 2022

Piezo Burun Estetiği Fiyatları

0 0
2 min read
0 0

Burun estetiği ameliyatlarından korkulmasının en büyük sebebi sonrasında yaşanabilecek ağrılar ve morluklar oluyor. Günümüzde bu durumlar çoğu ameliyat tekniğinde azalsa da piezo burun estetiği ile daha kesin şekilde çözülüyor. Burun kemiğine şekil verirken çevre dokulara verilen zarar ödem ve kanama ihtimalini arttırıyor. Fakat bu yöntemde kemik dışındaki dokular zarar görmediği için çok daha güvenli şekilde gerçekleştiriliyor.

Piezo yöntemi diğer ameliyatlardan farklı olarak piezo cihazı kullanılıyor. Cihazın yalnızca kemik üzerinde çalışabilmesi diğer dokuları korumada avantaj sağlıyor. Böylece ağrı ve morluk ihtimali ciddi anlamda düşüyor. Cihaz ultrasonik ses dalgaları ile kemiklerin yeniden şekillendirilmesini sağlıyor. Böylece kemiği hafif de olsa kırma gerekliliği ortadan kalkıyor. Diğer işlemlerden farklı bir cihaz kullanıldığı için piezo burun estetiği fiyatları farklılaşabiliyor.

Piezo Burun Estetiği Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Her estetik ameliyat hastaya göre planlandığı için belli başlı fiyat farklılıkları doğabilir. Fakat piezo burun estetiği fiyatları, kullanılan cihazdan dolayı diğer işlemlere göre biraz daha maliyetli olabilir. Piezo ameliyatlarında da kişiye özel gereklilikler maliyeti etkiler. Burunda müdahale edilen alanların azlığı ve çokluğu, işlem sırasında düzeltilmesi gereken diğer sorunlar fiyatta etkili olur. Fakat yine de doktorun deneyimi fiyat konusunda asıl belirleyici unsurdur. Yılların getirdiği başarılı deneyimler, ameliyatın başarısını doğrudan etkiler. Hastaların da deneyimlerine güvendikleri uzmanları tercih etmeleri avantajlı olur. Diğer yandan, Türkiye’de gayet başarılı şekilde uygulanan işlemlerin diğer ülkelere göre daha az maliyetli olduğu söylenebilir. Piezo burun estetiklerinde de ortalama fiyatlar bellidir. Bu ortalamanın çok altında veya çok üstünde olan yerlerin tekrar düşünülmesi gerekir. Ameliyat düşünenler için en net fiyat bilgisi başvurulan doktordan alınabilir. Ameliyat ayrıntıları hakkında da bir uzmana danışmadan karar vermemek gerekir.

Piezo Burun Estetiğini Nerede Yaptırabilirim?

www.ozanseymen.com/estetik-uygulamalar/piezo-burun-estetigi

Piezo burun estetiğinde ultrasonik ses dalgaları kullanılarak, burun kemiği şekillendirilir. İyileşme döneminin kolay atlatılmasını sağlayan bu yöntemde de deneyimli ve güvenilir bir uzmanla çalışmak avantajlı olur. Doç. Dr. Ozan Seymen, başarılı tecrübeleri ve hastalara verdiği güvenle sizin için de bir avantaj olabilir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın